BeinCryptoKriptohaber

Kryptoplanet, BUIDL Asia ve ETH Seul 2024 ile Asya’nın Web3 Geleceğini Şampiyon Ediyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kriptoplbir ağ (eskiden KryptoSeoul olarak biliniyordu)Güney Kore’nin önde gelen blockchain topluluk oluşturma ekibi, 27-31 Mart 2024 tarihleri ​​arasında BUIDL Asya Haftası’nın beşinci baskısını duyurdu.

Bu yılki etkinlik, BUIDL topluluğunu büyütmek ve Güney Kore’nin kripto para birimi ve Web3 inovasyonunda küresel bir güç merkezi olarak konumunu güçlendirmek için Web3 alanındaki vizyonerleri, geliştiricileri ve yenilikçileri bir araya getirecek.

“BUIDL Asia ve ETH Seul ile küresel Web3 topluluğunu bir kez daha Asya’ya getirmekten ve alanda dönüştürücü ve kapsayıcı gelişmeler için ikisi arasındaki işbirliği kültürünü daha da beslemekten heyecan duyuyoruz. Asya, Web3 gelişmeleri için çok boyutlu bir güç merkezi olmuştur ve biz de bölgenin inşaatçılarını, girişimlerini ve kullanıcılarını öne çıkarmak için buradayız”, söz konusu Erica KangKryptoplanet’in CEO’su ve Kurucusu.

BUIDL Asya itibaren gerçekleşecek 27 – 28 Mart Signiel Hotel’de Ethereum, NEAR gibi farklı ekosistemlerdeki projeleri ve konuşmacıları bir araya getiriyoruz. Solanave Cosmos, çeşitli ve işbirlikçi bir deneyimi teşvik etmek için.

İki günlük etkinlikte, yapay zeka ve blockchain’in yakınsaması, zincir soyutlaması, Asya’nın düzenleyici sahnesi gibi trend konular üzerine açılış konuşmaları, paneller ve çalıştaylar yer alacak. DAO yönetişim ve daha fazlası. Ayrıca etkinlikte, yetenekli Web3 profesyonelleri ile yenilikçi projeler arasındaki bağlantıları kolaylaştırmak ve onlara Web3 alanında daha büyük fırsatlar sağlamak için özel bir kariyer köşesi de yer alacak.

ETH Seul takip edecek 29 – 31 Mart NEOWIZ Games genel merkezinde, Ethereum ekosistemi üzerine çeşitli araştırma odaklı atölye çalışmalarına ve hackathon’lara ev sahipliği yapıyor. Katılımcılar sıfır bilgi teknolojisi, L1’den L2’ye ölçeklenebilirlik, blockchain modülerliği ve daha fazlasına kadar çeşitli konularda uzmanlardan bilgi alacaklar.

Katılımcılar, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Ethereum’un kurucu ortağı Illia Polosukhin’in konuşmalarını dinleyecekler. NEAR ProtokolüScroll’un kurucu ortağı Sandy Peng, Solana Vakfı strateji başkanı Austin Federa, Celestia’nın operasyon müdürü Nick White, Aptos Labs kurucu ortağı Mo Shaikh ve her iki etkinlikteki diğer önemli Web3 projelerinden çok daha fazlası .

BUIDL Asia, Asya’daki en büyük topluluk odaklı kripto konferansı olarak tanınıyor ve yerel elçilerin canlı Kore blockchain topluluğunu sergileme konusundaki kolektif bağlılıklarına dikkat çekiyor.

Etkinlik takvimi ve konuşmacı listesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: BUIDL Asya 2024 Ve ETH Seul 2024.

Kryptplanet Hakkında

Kryptoplanet, merkezi Güney Kore’de bulunan lider bir topluluk oluşturma ekibidir. Yetenekleri ve güçlü ağıyla dünya çapında sağlıklı bir ekosistem ve topluluk oluşturmak için küresel blockchain projelerini desteklemektedir.

BUIDL Asya Hakkında

Kryptoplanet’in ev sahipliği yaptığı BUIDL Asia, kripto alanındaki teknik ve ticari gelişmeleri paylaşmaya ve sektördeki sağlam projeleri ve oyuncuları öne çıkarmaya adanmış, topluluk liderliğindeki bir konferanstır. BUIDL Asia, 2018’den bu yana inşaatçılar arasında etkileşim kurmak ve iş geliştirme, istihdam ve içgörü paylaşımı açısından çeşitli fırsatlar bulmak için mükemmel bir fırsattır.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Resmi internet sitesi.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/kryptoplanet-champions-asias-web3-future-with-buidl-asia-and-eth-seoul-2024/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir