BeinCryptoKriptohaber

KuCoin, Para Çekme Gecikmelerinden Etkilenen Kullanıcılar İçin Teşekkür Airdrop Detaylarını Açıkladı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kullanıcı tabanına şükranlarımızı ifade etmek ve topluluğun güvenini artırmak için benzeri görülmemiş bir hamleyle, KuCoinKripto endüstrisinde küresel bir lider olan Bitcoin (BTC) ve onun yerel tokeni KCS’ye yönelik heyecan verici bir airdrop girişimini duyurdu.

Bu girişim KuCoin’in Halk Borsası olarak öncelik verme taahhüdünden kaynaklanmaktadır. güvenlik Kullanıcı varlıklarını artırın ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlayın.

İçinde resmi spikerKuCoin, 26 Mart 22:00 ile 28 Mart 00:00 (UTC+8) arasında para çekme gecikmeleriyle karşılaşan kullanıcıları telafi etmeyi amaçlayan, BTC/KCS eşdeğerinde 8,95 milyon dolar tutarında bir airdrop girişimini duyurdu. Uygun kullanıcılar alacak havadan yardım 5 ila 200 USDT arasında değişiyor ve tüm dağıtım sürecinin bir hafta içinde tamamlanması bekleniyor.

Airdroplarını talep etmek için kullanıcılara, yedi günlük süre içinde BTC/KCS tokenleri için kullanılabilecek airdrop miktarına eşdeğer tazminat kredisi kuponları verilecek. Bu kuponlar, KuCoin platformuna giriş yaptıktan sonra “Kuponlarım” bölümünden talep edilebilir.

Bu acil yardım çabasına ek olarak KuCoin, kullanıcıların platformuna duyduğu temel güveni kabul ediyor ve bu nedenle, özellikle söz konusu zaman dilimi içinde hesaplarında önemli miktarda varlık bulunduran mevcut kullanıcılar için daha geniş bir Airdrop Planının ana hatlarını çizdi.. Bu planla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki hafta açıklanacak. Bölgesel düzenleyici politikaların bu airdropun kullanılabilirliğini kısıtlayabileceğini ve KuCoin’in bu etkinliğin yorumlanması ve yürütülmesi konusunda nihai hakkı saklı tuttuğunu unutmamak önemlidir.

KuCoin, küresel kullanıcı topluluğunun anlayışını ve desteğini takdir ediyor ve sürekli olarak yüksek kaliteli, güvenli hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Kullanıcıların daha fazla bilgi ve güncelleme için KuCoin’in resmi kanallarını takip etmeleri önerilir.

KuCoin Hakkında

Eylül 2017’de faaliyete geçen KuCoin, operasyonel merkezi Seyşeller’de bulunan küresel bir kripto para borsasıdır. Kapsayıcılık ve topluluk eylemi erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak 800’den fazla dijital varlık sunuyor ve şu anda Spot ticaret sağlıyor, Marj ticaretiP2P Fiat ticareti, Vadeli işlemler 200’den fazla ülke ve bölgede 30 milyon kullanıcısıyla ticaret ve Staking.

KuCoin şu anda en iyi 8 kripto borsasından biri. KuCoin, 2023 yılında Forbes tarafından En İyi Kripto Borsalarından biri seçildi ve Finder’ın 2023 Küresel Kripto Para Birimi Ticaret Platformu Ödülleri’nde son derece övgüyle karşılanan küresel bir borsa olarak tanındı.

Daha fazlasını şu adreste öğrenin: İnternet sitesi.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/kucoin-announces-gratitude-airdrop-details-for-users-affected-by-withdrawal-delays-plus-upcoming-benefits-for-existing-users/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir