BeinCryptoKriptohaber

LINK Fiyatı 25 Dolara Gidiyor. NUGX Meme Coin Alanına Döndürme Ekliyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Bitcoin geçtiğimiz hafta yeniden dirilen bir yükseliş gerçekleştirdi ve önümüzdeki haftaya yönelik heyecan arttıkça 48.000 doların üzerine çıktı. Bitcoin yarılanması bu nisan ayındaki olay. Kripto piyasası liderinin 2024’e başlamak için büyük hamleler yapmasıyla (bir ay önceki Bitcoin ETF onaylarını unutmayın) altcoinler de ivme kazandı.

KahinZincir bağlantı Bu ay şu ana kadar en iyi performans gösteren büyük piyasa değerine sahip altcoinler arasında yer alıyor. LINK, Ocak ayı sonundan bu yana neredeyse %40 oranında değer kazanırken ve değer kazanmaya devam edecek gibi görünürken, şimdi fiyat hareketine daha derin bir dalış yapmak için ideal bir zaman.

Ve uğultulu meme parası alanında, yeni bir proje NuggetRush (NUGX) yeni bir karışım sunuyor blockchain oyunu kaynak madenciliği ödülleriyle.

Önde gelen merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ocak ayının son haftasından bu yana token fiyatında neredeyse %40 artış gördü. Yaklaşık üç ay boyunca 13-17 dolar arasında konsolidasyondan sonra LINK, sonunda yatay kanalının üzerine çıkarak 20 dolar seviyesine ulaştı.

Binaen altFINS’in analizine göre LINK, 17 dolarlık direnci aştıktan sonra %18 kazanç elde ederek ilk 20 dolarlık hedefine ulaştı. Şimdi altFINS, LINK’in ya 1) yükseliş trendini sürdürmek için 20 doların üzerine güçlü bir şekilde kırılmasını ya da 2) yukarı doğru başka bir hamle yapmadan önce 17 dolarlık desteğe doğru geri çekilmesini bekliyor. Gerçek dünya verilerini ve varlıklarını sağlayan üst düzey bir oracle sağlayıcısı olarak tokenleştirme Chainlink, blockchainlerde merkezi olmayan finansın giderek daha fazla benimsenmesinden faydalanacak gibi görünüyor (DeFi) uygulamalar.

LINK şu anda sağlam bir şekilde 20 doların üzerinde işlem görüyor ve daha yükseğe çıkmaya ve yükseliş yoluna devam etmeye hazır görünüyor. 13-17 dolar arasındaki önceki yatay formasyon yatırımcıların kararsızlığını temsil ediyordu, ancak kırılma LINK’e olan ilginin yenilendiğine işaret ediyor. Trend yatırımcıları yönlü bir hareket için sabırla beklerken swing yatırımcıları bu aralıkta işlem yapma fırsatlarına sahipti.

Boğa Göstergeleri Daha Fazla Yükselişe İşaret Ediyor

Basın zamanında, LINK’in göreceli güç endeksi (RSI) günlük, haftalık, aylık ve 6 aylık grafikler gibi daha uzun zaman dilimlerinde 50-55 aralığını okuyor. RSI aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için son fiyat hareketlerinin hızını ve büyüklüğünü ölçer.

50-70 arasındaki bir okuma genellikle yükseliş momentumuna işaret eder, bu nedenle LINK’in “aşırı alıma” geçmeden önce değer kazanması için yeri var (RSI 70’in üzerinde).

Sosyal medya platformu X’te yaklaşık 700 bin takipçisi olan önemli kripto analisti Michaël van de Poppe, tweet attı LINK’te yükseliş görünümü:

“Trend devam ettikçe Chainlink 25 dolara ve muhtemelen 35 dolara doğru ilerliyor.”

Şu anki fiyatı 20$ civarındayken 25$’a ulaşmak LINK için %25’lik bir fiyat artışına denk gelecek. 35 dolara ulaşmak %75’lik bir ralli anlamına geliyor. Sektördeki en saygın analistlerden biri olan Poppe’un yükseliş çağrısı makul bir ağırlık taşıyor.

Ayrıca balina izleme platformları geçtiğimiz hafta LINK tokenlarının birikiminin arttığını fark etti. Binaen LookOnChain verilerine göre gizemli bir balina, 55 aracılığıyla 112 milyon doların üzerinde LINK satın aldı cüzdan Kripto borsası Binance’teki adresler. Bir varlığa akan bu tür büyük sermaye, kurumsal güvenin sinyalini verir ve çoğu zaman fiyat artışlarından önce gelir.

Bir sonraki teknik hedef, Poppe’nin analiziyle örtüşen 25 dolar civarında yer alıyor. Bunun ötesinde, önümüzdeki haftalarda veya aylarda test etme ve hatta 35 doları aşma hareketi şaşırtıcı olmayacaktır.

Önde gelen blockchain oracle sağlayıcısı, bu yılın sonlarında 52 dolar ve 22 milyar dolar civarındaki tüm zamanların en yüksek piyasa değerine meydan okumaya hazır görünüyor. Mevcut 11,8 milyar dolarlık piyasa kapitalizasyonuyla karşılaştırıldığında bu, bugünkü seviyelerin neredeyse 2 katı kazancı temsil ediyor.

Tüm kripto para birimi fiyatlarını yükselten uzun vadeli makro rüzgârların güçlenmesi, Chainlink’in kendisini dünya genelinde kehanet standardı olarak sağlamlaştırmasıyla ağ benimsenmesinin artması arasında DeFi ve Web3 uygulamaları, Google ile olan işbirliği gibi yüksek profilli ortaklıklar ve saygın analistlerin olumlu destekleri, LINK yeni bir zirveye ulaşmak için gereken tüm bileşenlere sahiptir.

NuggetRush Büyüyen Meme Coin Alanında Ortaya Çıkıyor

LINK, güçlenen ağ temelleri sayesinde yükseliş eğilimi gösterirken, yeni bir meme coin yarışmacısı NuggetRush (NUGX) kripto aşamasına girdi. Meme parası alt sektöründe her gün ortaya çıkan sonsuz taklitçilerin aksine, NUGX kendini farklılaştırarak farklılaştırıyor. kazanmak için oyna gerçek dünyadaki madencilik ödülleriyle oyun oynamak.

Şu anda ön satış Aşaması 5’te olan NuggetRush, token başına 0,02 $ kilitli fiyatla şimdiden yaklaşık 177 milyon NUGX tokeni sattı. Yatırımcıların ilgisi sayesinde şu ana kadar 2 milyon doların üzerinde para topladı.

Altın gibi gerçek doğal kaynakların madenciliğine odaklanan 3D oynanışı entegre eden ilk meme projesi olarak. Oyuncular, oyun içi aracılığıyla değerli metaller veya nakit olarak ödenen ödüllerle, savaş görevleri ve sıralamalı oyun yoluyla para kazanabilirler. NFT pazarı.

NUGX ayrıca öncelik veriyor güvenlik ve kod bütünlüğü. Gelirlerin bir kısmı hayır kurumlarına da bağışlanarak finansal ödüllerin yanı sıra sosyal etki de sağlanıyor.

İşte NuggetRush belirteç bilimi bozulma:

  • %43 Halka Açık Satış
  • %20 Pazarlama ve Ortaklıklar
  • %17 Yarışmalar ve Ekosistem Ödülleri
  • %20 Listeleme ve Likidite

Büyük borsa listelemelerinin bir kez planlanmasıyla ICO Bittiğinde, benimsenmeyi teşvik edecek yoğun bir pazarlama bütçesi ve şu ana kadar başarılı bir ICO gerçekleştiğinde, NuggetRush bir sonraki büyük meme coin olabilir. Elbette tüm meme paralarında olduğu gibi dikkatli olunması tavsiye edilir.

40 binin üzerinde takipçiye ulaştı X ve 3.000 Telgraf Ön satış sona ererken üyeler güçlü bir ivmeye işaret ediyor. Gelir elde ederken meta veri tabanındaki gerçek varlıkların madenciliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantı aracılığıyla NuggetRush’un resmi web sitesini ziyaret edin.

Çözüm

Chainlink’in, zincir dışı hesaplamanın DeFi ve Web3 genelinde genişleyen entegrasyonu sayesinde yeniden dirilişi ve NuggetRush’un gerçek dünya varlık madenciliği ile kazan-kazan mekaniği yaklaşımı arasında, kripto yatırımcılarının Şubat 2024 ve sonrasında takip edecekleri pek çok entrika var. Poppe gibi analistler LINK’in yakında 25 dolara ulaşacağını, 35 dolara doğru bir yükselişin söz konusu olamayacağını tahmin ediyor.

Ve NUGX’in halihazırda 2 milyon doları aşan satış öncesi performansı, liderlere ve yeni ortaya çıkan rakiplere göz kulak olması potansiyel olarak yatırımcıları uzun vadeli kazançlar için iyi bir şekilde hazırlayabilir.

NuggetRush Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/chainlinks-link-price-sets-sights-on-25-next-nuggetrush-adds-a-spin-to-growing-meme-coin-space/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir