BeinCryptoKriptohaber

Litecoin (LTC) Fiyatı Önemli 100 Dolar Direncini Geri Alabilir mi?

Litecoin (LTC) fiyat artışı son birkaç haftada doğrudan Bitcoin’den etkilendi; altcoin 68 dolardan 100 doları aştı.

Ancak bu durum kısa sürdü, çünkü kripto para birimi LTC’yi 95 dolara düşürdükten kısa süre sonra düzeltme yaptı. için herhangi bir şans var mı Litecoin tekrar yükselişe geçecek?

Litecoin Yatırımcıları Sorumluluğu Alıyor

Litecoin fiyat dalgalanması yaklaşık 351.000 yatırımcıyı hayal kırıklığına uğrattı çünkü bu sahipleri yaklaşık on aydır LTC’nin 100 dolar sınırını geçmesini bekliyorlar. Bitcoin’in Altınına karşılık gelen gümüş bu hafta bunu başardı ancak düşüş, bu yatırımcıların kayıplarını sıfırladı.

Bu adresler, kripto para biriminin 94 ila 101 dolar arasında işlem gördüğü sırada LTC’lerini satın aldı. Yaklaşık 400 milyon dolar değerindeki yaklaşık 3,96 milyon LTC, Litecoin’in istikrarsız fiyatı nedeniyle belirsizlik içinde kaldı.

Litecoin Adres Dağıtımı
Litecoin Adres Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

Ancak artık kâr etme fırsatı yeniden arttığına göre, potansiyel olarak ellerinden geldiğince kârla satış yapacaklar. Ya öyle ya da en azından LTC bir kez düştüğünden beri başa baş olmak için tekrar başarabilir. Ancak o zamana kadar muhtemelen sıkı duracaklar ve satış yapmaktan kaçınacaklar.

Bu kar bekleme inancı Bu boğa koşusu sırasındaki yükseliş LTC yatırımcılarının diğer gruplarında da görülebilir.

Arzın büyük kısmı uzun vadeli sahipler arasında, yani varlıklarını bir yıldan fazla süredir elinde bulunduran yatırımcılar arasında bulunuyor. Bunlar aynı zamanda şu şekilde de bilinir: Hodler’lar. Ancak en endişe verici grup, kısa vadeli sahipler (varlıklarını oldukça sık alıp satma eğiliminde olan adresler) olan Yatırımcılardır.

Dolayısıyla bu gruptan orta vadeli sahiplere (Kruvazörler) malzeme transferi olumlu bir gelişmedir. O zamandan beri kruvazörler LTC’lerini elinde tutma eğilimindedir bir ay ve bir yıl boyunca hemen satış yapmaktan kaçınacaklar. Son üç günde cüzdanlarına 190 milyon dolar değerinde yaklaşık 2 milyon LTC taşındı.

Litecoin Tedarik Dağıtımı.
Litecoin Tedarik Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

Bu, Litecoin yatırımcıları arasında kripto para biriminin tekrar 100 doların üzerine çıkmasını bekledikleri konusunda bir miktar inanç olduğunu gösteriyor.

LTC Fiyat Tahmini: 100 Dolar Desteğe Dönüşebilir

Yukarıda belirtilen koşullar fiyat hareketine katkıda bulunursa LTC fiyatı 94 dolardan toparlanabilir. Bir geri dönüş, bir ralliyi yeniden başlatır ve 104 doların aşılması 400 milyon dolarlık arzı kârlı hale getirecek.

LTC/USDT 1 günlük grafik.
LTC/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu seviyeyi bir destek tabanına çevirmek LTC’yi daha da ileri itecektir. Ancak başarısız bir ihlal veya kar rezervasyonu, altcoin’in tekrar düşüşe geçmesine neden olabilir. 96 doları kaybetmek düşüş momentumunu yeniden başlatacak ve 90 dolara düşüş yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/litecoin-price-falls-whats-next/

Diğer Yazılar

1 of 3.913

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir