BeinCryptoKriptohaber

Mainnet Lansmanı ile Yeni Bir Döneme Başlıyoruz

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

DeGateZK-toplama sipariş defteri DEX, Mainnet Beta’dan Mainnet’e geçişini duyurdu.

Mainnet lansmanı, merkezi olmayan emir defteri ticaretinde devrim yaratma misyonunda önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. DeGate, CEX benzeri bir ticaret deneyimi sunar: sipariş defteri ticareti, sıfır veya çok düşük ücretler, hızlı. Aynı zamanda kullanıcılar, varlıkları üzerinde tam bir gözetime sahiptir.

Ana Ağda Yolculuk Beta

Maksimum garantiyi sağlamak için DEX’in stres testine odaklanan Mainnet Beta aşaması DeGate için çok önemliydi. güvenlik kullanıcı fonları için. Bu aşama, kullanıcılarımızın fonları için en üst düzeyde güvenliğin sağlanması açısından çok önemliydi ve Kilitli Toplam Değer (TVL) limiti 3 milyon ABD dolarıydı.

Immunefi ile 1,11 milyon $’lık Hata Ödül Güvenlik Programı, Immunefi ile işbirliği içinde türünün ilk örneği olan Hata Ödül “Boost” Programı ve “Exodus” dahil olmak üzere kapsamlı güvenlik önlemlerinin kanıtladığı gibi, DeGate’in güvensizlik ve güvenliğe olan bağlılığı sarsılmaz olmuştur. Daha fazla güvenlik için “Mod” özelliği.

Merkezi Olmayan Emir Defteri Ticaretinde Yeni Standartlar

Mainnet’e geçişle birlikte DeGate artık limit emri, grid ticareti, Dolar-Maliyet-Ortalama ve ETH ticaretine odaklanma gibi gelişmiş CEX özelliklerine sahip merkezi olmayan bir DEX sunuyor. Bu özellikler, DeGate DEX’te CEX’lerle karşılaştırılabilir hız ve maliyet verimliliğiyle, ancak merkezi bir otoriteyle ilişkili riskler olmadan işlem yapılmasına olanak tanır.

Klasik emir defteri yaklaşımı, küçük emirlerin karşılanamadığı diğer bazı platformların aksine, her emrin eşit gerçekleşme şansına sahip olmasını sağlar. Ek olarak DeGate, ETH’nin ve LINK, GRT, RNDR ve diğerleri gibi büyük ERC20 tokenlerinin spot ticareti için güçlü likiditeye sahiptir. Likidite sürekli olarak gelişmektedir.

Düşük Ücretler

Sıfır Bilgi Toplamasından yararlanan DeGate, ücretleri düşük tutabiliyor. Maker’lar için, işlem ücreti veya gaz ücreti dahil olmak üzere hiçbir ücret yoktur; Alıcılar için, gaz ücretleri Ticaret verimliliğini artırmak ve maliyetleri azaltmak için birden fazla işlemi bir araya getiren DeGate’in Verimli Gaz Tasarrufu Teknolojisi sayesinde önemli ölçüde azaltıldı.

Güvensizlik ve Güvenlik Ön Planda

DeGate’in ahlak anlayışının merkezinde güvensizlik ve güvenlik taahhüdü vardır. Bu yaklaşım, kullanıcıların fonlarının giriş ve çıkışını kontrol eden merkezi bir kuruluşun bulunmamasını sağlar. DeGate’in göze çarpan bir özelliği ‘Exodus Modu’dur. Bu özellik, DeGate kullanıcıları için ekstra bir güvenlik katmanı ve gönül rahatlığı sağlar. Üstelik DeGate, token onayı ihtiyacını ve token onayının taşıdığı kuyruk riskini ortadan kaldırarak ticaret sürecini basitleştirir.

Bu özellikleri sayesinde DeGate, Ethereum ağında güvenli, güvenilmez bir Katman 2 olarak öne çıkıyor. Buna göre L2BEATDeGate’in toplama aşaması, merkezi olmayan olgunluğun en ileri seviyesi olan Aşama 2’dir. Aslında DeGate, büyükler arasında tek aktif Aşama 2 toplamasıdır.

İleriye Bakış: DeGate’in Geleceği

DeGate, kullanıcılarına güvenli, verimli ve kullanıcı dostu bir ticaret ortamı sunarak yenilik yapmaya ve genişlemeye devam ediyor. DeGate platformu, yerel sipariş defteri DEX ile canlı, merkezi olmayan bir Ethereum ekosisteminin büyümesine katılmayı planlıyor.

TS Eliot’un akıllıca söylediği gibi, “Keşiften vazgeçmeyeceğiz.” Toplum için değerli ve ihtiyaç duyulan bir ürün yaratma konusundaki arayışımız bizi buraya getirdi ve geleceğin getireceği şeyler için heyecan duyuyoruz.

Erişebilirsiniz DeGate Ana Ağı ve “Kolay Ticaret Yap, Kolay Uyu”ya başlayın

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/degate-embarking-on-a-new-era-with-mainnet-launch/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir