BeinCryptoKriptohaber

Manta ve Pendle Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaştı

Manta Network (MANTA) ve PENDLE fiyatı 22 Ocak’tan itibaren tüm düzeltmelerini geri alarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldi.

Bu fiyat artışları ne kadar devam edecek? Hadi bulalım!

MANTA Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

MANTA fiyatı da arttı artan destek trend çizgisi 18 Ocak’ta Binance’te listelendiğinden bu yana. Bu süre zarfında 2,65 dolarda yatay bir direnç bölgesini de takip etti.

23 Ocak’ta trend çizgisine sıçradıktan sonra (yeşil simge), MANTA artış hızını hızlandırdıertesi gün yatay alandan kopuyor.

Bugün MANTA fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,33 dolara ulaştı. Kripto para tüccarı SatoshiFlipper yükselişe inanıyor ve inanıyor MANTA 10 dolara ulaşıyor.

Ancak MANTA hala 1,61 harici Fib geri çekilme seviyesinin 3,18 doların üzerine çıkmaya çalışıyor. MANTA sıçrarsa %20 artarak bir sonraki direnç olan 3,80 dolara ulaşabilir.

MANTA Fiyat Hareketi
MANTA/USDT 2 Saatlik Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

MANTA’nın bu yükseliş fiyat tahminine rağmen 3,18 dolar bölgesinden gelen bir ret, 2,65 dolar destek alanına doğru %16’lık bir düşüşü tetikleyebilir.

PENDLE Parabolik Artış Devam Ediyor

PENDLE fiyatı parabolik yükselen destek trend çizgisinin yanında arttı Ağustos 2023’ten bu yana. Trend çizgisi, en son 8 Ocak’ta (yeşil simge) olmak üzere birçok kez doğrulandı. PENDLE tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı bugün 2,47 dolardı.

Analist Matthew Potts şunları kaydetti: PENDLE tüm zamanların en yüksek seviyesini iki katından fazla artırdı dünkü günlük işlem hacmi.

Pendle Hacmi
Pendle Hacim Tablosu. Kaynak: X

Dalga sayısı artışın devam edeceğini gösteriyor. Elliott Dalga teorisi Bir trendin yönünü belirlemek için yinelenen uzun vadeli fiyat modellerinin ve yatırımcı psikolojisinin analizini içerir.

En olası sayı şunu belirtir: PENDLE fiyatı beşinci ve son dalgada yukarı doğru bir hareketin (beyaz). Artışın zirvesi için en olası hedef, mevcut fiyatın %40 üzerinde, 3,45 dolar.

Hedef, beşinci dalgaya birinci ve üçüncü dalgalarla (beyaz) aynı uzunlukta verilerek bulunur. Önceki düşüşün 2,61 harici Fib geri çekilmesi.

PENDLE Fiyat Hareketi
PENDLE/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükseliş PENDLE fiyat tahminine rağmen2,62 dolarlık direncin reddedilmesi, 1,80 dolarlık parabolik destek trend çizgisinin %30 reddedilmesini tetikleyebilir.

BeInCrypto içinEn son kripto piyasası analizi, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/manta-pendle-price-all-time-high/

Diğer Yazılar

1 of 5.813

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir