BeinCryptoKriptohaber

Mantle (MNT) %40 Ralliyle Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Mantle (MNT) fiyatı, son 24 saatte etkileyici bir yükseliş kaydettikten sonra bugün tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem görüyor.

Yükseliş tek bir yatırımcı grubu tarafından yönetildi ancak soru şu ki, bu yükselişi sürdürüp sürdüremeyecekler.

Manto Fiyatı Yeni Zirvelere Yükseldi

Mantle fiyatında artış kaydedildi Bu haftaki toparlanma tetikleyicisinin ardından. Bugünkü yaklaşık %40’lık ralli, altcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,07 doları geçerek gün içi en yüksek seviyesi olan 1,30 dolara yükselmesiyle sonuçlandı.

Şu anda daha geniş piyasa ipuçları oldukça tarafsız, bu da bu rallinin kripto para birimine özgü bir gelişmeden kaynaklandığı anlamına geliyor. Durum da böyle MNT’nin devasa birikimin ardından yükselişe geçmesinden bu yana balinaların elinde.

100.000 ila 1 milyon MNT arasında bulunan adreslere, tek bir günde 12,7 milyon doların üzerinde değerde 11 milyon MNT’den fazla değer eklendi. Bu grubun tarihsel hareketlere dayalı olarak fiyatı etkilediği biliniyor ve şu anda yaklaşık 24,69 milyon MNT’yi elinde tutuyor. cüzdan.

Manto Balinası Birikimi.
Manto Balinası Birikimi. Kaynak: Santiment

Devamını oku: Manto Ağı Nedir? Ethereum’un Katman 2 Çözümü Rehberi

Ancak perakende yatırımcıların bu kervana katılmasıyla balinalar yalnız değildi; aktif adreslerden de açıkça görülüyor. Ağa katılan yatırımcılar yalnızca 24 saat içinde %187 oranında artış göstererek kripto para biriminin başlangıcından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Aktif Adresleri Mantola.
Aktif Adresleri Mantola. Kaynak: Santiment

Bu yükseliş momentumu devam ederse altcoin bu yükselişi sürdürebilir ve daha yüksek seviyelere ulaşmaya devam edebilir.

MNT Fiyat Tahmini: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi mi Yoksa Önceki En Yüksek Seviyeye Dönüş mü?

Bu yazının yazıldığı sırada manto fiyatı 1,17 dolardan el değiştirirken, gün içi en yüksek seviye olan 1,30 dolara işaret ediyor. Mevcut yatırımcı davranışı ve hissiyat değişmezse, MNT bunu 1,30 dolara geri getirebilir ve hatta potansiyel olarak günlük mum çubuğunu bunun üzerinde kapatabilir.

MNT/USDT 1 günlük grafik.
MNT/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: 2024’te Dikkat Edilmesi Gereken En İyi 11 DeFi Protokolü

Bu, altcoin’in yükseliş trendini sürdürmesine ve daha yüksek zirveler görmesine olanak tanıyacak. Öte yandan yükseliş momentumunun azalması durumunda, Mantle’ın fiyatı düşebilir Destek olarak test etmek için önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,07 dolara yükseldi. Bu seviyeyi kaybetmek, yükseliş tezini geçersiz kılarak 1,0 dolara düşüşle sonuçlanacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/mnt-price-ath/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir