BeinCryptoKriptohaber

Meme AI ve NuggetRush’un Son Piyasa Performansı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Meme paraları kripto endüstrisindeki nişlerini korurken, Meme AI (MEMEAI) gibi meme paraları fiyat düşüşüne rağmen kripto pazarında trend olmaya devam ediyor. Başka bir meme parası, NuggetRush (NUGX)2 milyon dolarlık sermaye dönüm noktasına yaklaşıyor.

Meme AI Durumu

Kullanıcıların kripto para birimiyle ilgilenmeleri için heyecan verici bir yol sunmayı amaçlayan kripto projesi Meme AI, fiyat grafiklerinde zorlanıyor.

Memleri yapay zeka teknolojisiyle birleştiren bir proje olarak, popüler trend memleri belirlemek ve düzenlemek için memetik piyasa hislerinin ve duygularının analizinden ve anlaşılmasından yararlanıyor.

Bu bilgiler daha sonra kripto varlıkları oluşturmak için kullanılır.

Meme Ai tokenı MEMEAI ile kullanıcılar bu meme tabanlı varlıkları alıp satabiliyor ve meme açık artırmaları ve meme savaşları gibi çeşitli etkinliklere katılabiliyor.

Fiyat grafiğindeki mevcut hareket aşağı yönlüdür.

Kripto piyasası değeri 1.099.775 dolar ve dolaşımdaki arzı 728.043.731 olan MEMEAI şu anda bu yazının yazıldığı an itibarıyla 7 günlük ve 24 saatlik grafiklerinde sırasıyla %32,1 ve %32,9 düşüşle 0,001516 dolara satış yapıyor.

NUGX 2 Milyon Doları Dürtüyor

Yeni meme parası NUGX’in ön satışı 2 milyon dolara yaklaşıyor. Madeni para gerçek dünyadaki bir amaca adanmıştır: yetersiz hizmet alan topluluklardaki zanaatkarların hayatlarını değiştirmek.

Projenin oynanışı, blockchain teknolojisinin kullanılmasını içeriyor ve gerçek dünya etkisini, kazanmak için oyna oyun deneyimi.

NUGX, GameFi protokolünde macera sunan, oyuncuları sanal altına hücum oyun ortamıyla tanıştıran, iyi kararları ödüllendiren ve değerli oyun içi varlıklarla stratejiler uygulayan bir platform işletiyor.

Oyun, oyunculara, her oyuncunun madenleri keşfederken elde edebileceği, somut değeri olan hazineler vaat ediyor.

Ayrıca, NFT’leri dahil ederek, hem oyun karakterleri olarak ikiye katlanan hem de eşler arası satın alınabilen ve satılabilenler NFT pazarı ve oyuncuların evlerine teslim edilmek üzere gerçek altın gibi varlıklarla değiştirilebilen RUSHGEM NFT’leri.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen NuggetRush, yatırımcılara şeffaflık ve güvenlik. NUGX’e sahip olmak, sahiplerine yönetim hakkı veriyor oy verme Rush Guild’e katıldıklarında ve lansman sonrasında haklar,

NUGX gerçek dünyadaki uygulaması ve topluma katkısıyla dikkat çekiyor. Gerçek hayattaki etki, meme’den ilham alan çekicilik, Game-Fi ve NFT odaklı oynanışın karışımıyla NuggetRush token sahipleri, oyun oynamayı anlamlı bir pratik haline getiren bir yolculuk bekleyebilirler.

Şu anda beş aşamasının sonuncusunda, ön satış 159 milyondan fazla NUGX sattı ve hedeflenen 2 milyon dolara yakın bir artış gösterdi ve token 0,018 dolara satıldı.

NuggetRush Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/meme-ai-continues-to-trend-nuggetrush-approaches-2m/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir