BeinCryptoKriptohaber

Meme Coin Sezonu Soğuyor mu?

Kripto balinalarının kar elde etmesiyle meme paraları yakın zamanda önemli bir düzeltmeyle karşı karşıya kaldı. Ancak Floki olağanüstü bir dayanıklılık sergileyerek aykırı bir örnek olarak ortaya çıktı.

Benzerlerinden farklı olarak bu meme coin, tüm olumsuzluklara rağmen değerini korudu, hatta değer kazandı.

Meme Coin’ler Yerel Zirvede

Altında faaliyet gösteren kripto balinası cüzdan 0xe58 adresi, stratejik olarak yaklaşık 1,71 milyon dolar değerinde 196,19 milyar Pepe (PEPE) tokenini kripto borsası Binance’e yatırdı.

Spot On Chain’e göre aslında kripto balinası Edinilen Her biri 0,000001571 $ maliyetle 1,196 trilyon PEPE tokeni, 25 Şubat ile 1 Mart 2024 arasında tahmini olarak 1,88 milyon $ harcandı. PEPE’nin değerinde önemli artışSon mevduat, %453’lük bir kazançla 1,40 milyon dolarlık kar elde edilmesine yol açtı. Dahası, kripto balinası hâlâ 1 trilyon PEPE mem parasını elinde tutuyor ve bu da gerçekleşmemiş ek 6,98 milyon dolarlık kâra denk geliyor.

Ancak daha geniş meme coin piyasası bir gerileme yaşıyor gibi görünüyor. PEPE’nin değeri son zirvesine göre %15 düştü. Benzer şekilde, Köpek Şapkası (WIF), Dogecoin (DOGE)Ve Bonk (BONK) da önemli ölçüde düşüş yaşadı. Meme coin’lerin toplam piyasa değeri son 24 saat içinde %6 düştü ve bu durum önceki yükseliş eğilimiyle tamamen tezat oluşturuyor.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Meme Coin Piyasa Değeri
Meme Coin Piyasa Değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Buna karşılık Floki (FLOKI) farklı bir anlatı sunuyor. Değerini korudu ve toplam kilitli değerde (TVL) 756 milyon dolar ile yeni bir rekora imza attı. Floki Staking ve FlokiFi Locker. Bu rakam rakiplerinin toplam TVL’sini geride bırakıyor.

Buna ek olarak Floki yakın zamanda 3,2 milyon dolar değerinde token yaktı. deflasyonist modele doğru ve fayda odaklı büyüme.

“Güçlü hizmet talebi nedeniyle 1,12 milyon dolarlık FLOKI tokeninin yakıldığını duyurmamızdan bir hafta sonra, bunu yazdığım sırada 3.249.432 dolar değerinde olan ilave 14.571.444.483 FLOKI tokeni, yalnızca geçen hafta Floki’nin hizmet ürünlerine olan güçlü talep nedeniyle yakıldı. Floki’yi sürekli deflasyonist hale getiriyor,” dedi Floki duyuruldu.

Devamını oku: Shiba Inu Yakma Hızı Açıklandı: Token Yakmayı Anlamak

Ayrıca Floki için kurumsal destek de çok önemliydi. DWF Labs’ın toplam 15 milyon dolarlık yatırımı, güçlü kurumsal desteği ifade eder. Bu finansal enjeksiyonlar, meme paralarının yakaladığı kurumsal ilgiyi ifade ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/crypto-whale-profit-pepe-meme-coin/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir