BeinCryptoKriptohaber

Mevcut Düşüş Trendini Aşarsa Shiba Inu’yu Sırada Ne Var?

Shiba Inu (ŞİB) meme koini yatırımcılarının güvenini kaybettiği için fiyat toparlanmaya geldiğinde muhtemelen bir miktar dirençle karşılaşacaktır.

Bu, altcoin’in devam eden düşüş trendini sürdürmesine yol açabilir ve bu da onu 0,00002000 doların altına düşürebilir.

Shiba Inu Balinaları Geri Adım Atıyor

Shiba Inu’nun fiyatı haftalardır sıkışıp kaldığı düşüş trendini kırmayı başaramadı. Daha geniş piyasa işaretleri bir yükselişi desteklemiyor olsa daSHIB sahiplerinin desteğinin olmaması daha büyük bir sorun oldu.

Konu mem paraları olduğunda balinalar en önemli gruplardan bazılarıdır. Bunun nedeni, dolaşımdaki arza önemli ölçüde hakim olmalarıdır. Dolayısıyla onların eylemleri fiyatı diğer yatırımcı gruplarından daha fazla etkileme eğilimindedir.

Ancak şu anda bu balinalar SHIB için bir nimet değil. Geçtiğimiz iki ay boyunca katılımlarında tutarlı düşüşler görüldü. Ticaret hacimleri, bu yazının yazıldığı sırada ortalama 221 milyon dolardan 60 milyon dolara düştü.

Shiba Inu Balina İşlem Hacmi.
Shiba Inu Balina İşlem Hacmi. Kaynak: İçineBlok

Bu büyük olduğunun kanıtı cüzdan sahipleri ağa katılmaktan geri adım atıyor, bu da meme parası için kötü bir işaret.

Ayrıca daha geniş bir pazar Shiba Inu’nun fiyatını desteklemiyor herhangi biri. Göreceli Güç Endeksi (RSI) nötr çizginin üzerinde kapanamıyor.

RSI, fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörüdür; tipik olarak 0 ile 100 arasında değişir; 70’in üzerindeki seviyeler aşırı alım koşullarını gösterir ve 30’un altındaki seviyeler aşırı satış koşullarını gösterir.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Shiba Inu RSI.
Shiba Inu RSI. Kaynak: Ticaret Görünümü

Şu anda iki kez yükseliş bölgesini ihlal etmesine rağmen gösterge bu seviyenin üzerinde tutunmakta zorlandı. 50,0 nötr çizgisinin altındaki düşüş bölgesinde yer almak, düşüş eğiliminin devam edebileceğinin bir işareti.

SHIB Fiyat Tahmini: Düşüş Eğilimini Kırmak Gerekli

Shiba Inu’nun fiyatı iki aydan fazla bir süredir düşüş eğiliminde kaldı. Meme parasıyla bu trend çizgisini aşmak için birçok girişimde bulunuldu, ancak sonuç alınamadı. Bu yazının yazıldığı sırada 0,00002271 dolardan işlem gören SHIB, artık 0,00002093 dolarlık desteği kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya.

Yukarıda belirtilen düşüş sinyalleri fiyat hareketine hakim olmaya devam ederse, Shiba Inu’nun fiyatı aşağıda olabilir 0,00002000$. Bu, 0,00001473 dolarlık desteğe potansiyel bir düşüşle sonuçlanacaktır.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Shiba Inu Fiyat Analizi.
Shiba Inu Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak düşüş trendi çizgisinin kırılması durumunda SHIB direnci aşarak sona erdi 0,00002835 dolardan düşüş tezini geçersiz kılabilir. Sonuç olarak meme coin, 0,00003000 dolarlık kritik direnci desteğe çevirebilecek.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shiba-inu-shib-downtrend-escape/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir