BeinCryptoKriptohaber

NEO Fiyat Artışı Sırada 15 Dolara mı Gidecek?

NEO fiyatı son 86 gün boyunca düzeltici alçalan paralel bir kanalda işlem gördü.

NEO, kısa vadeli bir dirençten çıktıktan sonra başarısız bir şekilde kanalın orta hattını geri almaya çalıştı.

NEO Desteğe Geri Dönüyor

Günlük zaman çerçevesinin teknik analizi şunu gösteriyor: NEO uzun vadeli yatay direnç alanının altında işlem gördü Şubat 2023’ten beri.

Bölge, en sonuncusu 1 Ocak 2024’te olmak üzere pek çok reddedilmeye neden oldu. Düşüş, 23 Ocak’ta 9,80 dolarlık düşük bir seviyeyle sonuçlandı. NEO fiyatı daha sonra sıçradı ve o zamandan beri arttı (yeşil simge).

NEO Fiyat Hareketi
NEO/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) karışık bir okuma verir. Piyasa tüccarları şunları kullanır: Momentum göstergesi olarak RSI Aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağına karar vermek.

50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi şunu gösteriyor: boğaların hâlâ avantajı var50’nin altındaki okumalar ise tam tersini gösteriyor. Gösterge yükselirken hala 50’nin altında. Ayrıca düşüşü başlatan düşüş eğilimi trend çizgisi de hala sağlam.

NEO Fiyat Tahmini: Bugünkü Fiyat Artışını Açıklamak

Altı saatlik zaman dilimi NEO’nun alçalan paralel bir kanal içerisinde işlem görüyor son 86 gün boyunca. Bu kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir.

NEO fiyatı kanalda sıçradı destek trend çizgisi 23 Ocak’ta (yeşil simge). Kısa vadeli direnç trend çizgisinden çıkış yaparken kanalın orta çizgisi (kırmızı daire) tarafından reddedildi. Altı saatlik RSI, 50’nin üzerine çıktığı için kısa vadeli kırılmayı meşrulaştırıyor.

Patlamadan önce, GeniiAlert hacimde önemli bir artış kaydetti bir saatlik mum çubuğunda. Crypto Chart Monkey ayrıca fiyatın artmaya devam edeceğine inanıyor. Şu tweeti attı:

Paradisers: Potansiyel bir yükseliş ticaret fırsatına hazır olun #NEOUSDT. Dirençle karşılaştıktan sonra NEO şimdi 10,08 dolardan destek buluyor. Önceki zirvelere doğru ilerlerken burada bir dönüş görebiliriz.

Ayrıca dalga sayımı tamamlanmış bir WXY düzeltmesini gösterir. Teknik analistler şunları kullanır: Tekrarlanan uzun vadeli fiyat modellerini tanımlamanın bir yolu olarak Elliott Wave teorisi ve bir trendin yönünü belirlemelerine yardımcı olan yatırımcı psikolojisi.

Eğer NEO fiyatı kanalın orta hattından çıkıyor%30 artarak 14,80 dolarlık direnç trend çizgisine ulaşabilir.

NEO Fiyat Tahmini
NEO/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükselişe yönelik NEO fiyat tahminine rağmenKısa vadeli direncin altına bir düşüş, kanalın desteği olan 9,80 dolarda %13’lük bir düşüşü tetikleyebilir.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/neo-price-increase-sign-things-come/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir