BeinCryptoKriptohaber

NFT Platformu Galaxis Engines Platformunu Duyurdu

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

NFT platformu Galaxis, bu hafta, merkezi olmayan bir omurga olarak hizmet etmeyi amaçlayan, sahiplerine temel lansman anahtarlarını madencilik yaparken ve dağıtırken projenin tokenini kazanma yetkisi veren yeni bir hizmet duyurdu.

İsminde Galaxis MotorlarıBu özellik, sahiplerine, proje ekonomisinin büyümesine katkıda bulunan Galaxis tokeni GLX’i kazanmaları için bir mekanizma sağlıyor. Motorlar ayrıca, Galaxis platformundaki içerik oluşturucuların platformun özelliklerine erişmesi ve bunları kullanması için gerekli olan başlatma anahtarlarını da dağıtır. Toplam 50.000 adet mevcut olan motorlar, ilk günden itibaren sahipleri için değer üretiyor.

Bir Galaxis Motoruna sahip olmak için kullanıcıların, halihazırda Galaxis platformunda bulunan kullanıcılardan bir davet koduna ihtiyacı vardır.

Galaxis CEO’su Andras Kristof, “Galaxis Engines ile ana hedefimiz, Galaxis platformunda gelişmiş oyunlaştırma ve katılımı mümkün kılarak mevcut ve gelecekteki topluluklarımıza ve yaratıcılarımıza maksimum değer sağlamaktır” diyor. “Galaxis, bir topluluğa sahip herkesin NFT’lerini oluşturmasına, buna yardımcı programlar eklemesine ve bunları hedef kitleleriyle etkileşime geçmek için kullanmaya başlamasına olanak tanıyor. Motorlar öngörülen iş modeline daha fazla değer katıyor.”

Çıkartma Kitapları, Ether Kartları ve diğerlerinden sonraki birçok özelliğinden biri olan Galaxis Engines’in piyasaya sürülmesi, ABD’de Bitcoin Spot ETF onaylarına ilişkin olumlu haberlerin hemen ardından geldi.

Galaxis Engines, Motor Operatörlerinin periyodik olarak başlatma anahtarları basmasına ve bunları dağıtmasına ve performanslarına göre GLX token ödülleri kazanırken ve bunları staking havuzu ödülleri için stake ederken telif ücreti almasına olanak tanır.

Kristof, “Bu ekonomik model, hem platformun desteklenmesini hem de ekosisteme aktif katılımı teşvik ederek, kullanıcıların yalnızca ilk satın alma yoluyla değil, aynı zamanda Galaxis topluluklarıyla etkileşime geçerek platformun büyümesinden nasıl yararlanabileceklerini vurguluyor” dedi.

Motorlar aynı zamanda çeşitli özellik ve işlevlerle ‘yükseltilebilir’; böylece sahibinin Galaxis platformundaki genel deneyimi geliştirilirken, bunlar aracılığıyla daha fazla teşvik sağlanır.

Geçtiğimiz bir veya iki yıl boyunca Galaxis, bir topluluğa sahip herkesin kendi ‘üyelik kartlarını’ veya NFT’lerini oluşturmasına olanak tanıyan, söz konusu yaratıcıya abonelik görevi görebilen ve neredeyse topluluğun kimliğini ve değerini taşıyabilen bir platform inşa ediyor. üyeleri için aidiyetin sembolü olarak hizmet vermektedir. Küresel teknoloji devlerinden bireysel sanatçılara kadar her varlık Galaxis’te bir alan yaratabilir.

Şirket yakın zamanda eski ağır sıklet boksör Mike Tyson, DJ ve müzik yapımcısı Steve Aoki ve NBA süperstarı LaMelo Ball gibi birçok ünlünün arkasında ‘teknoloji yığını’ olarak yer aldı.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/nft-platform-announces-its-galaxis-engines-platform/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir