CoinDeskKriptohaber

Nic Carter ve David Hoffman, Consensus’ta Karate Dövüşüne Çıkıyor

Geçen hafta haber X’e sızdığında, birçok yorumcu dövüşçülerin fizikleriyle ve dövüş becerileriyle dalga geçti. Ama ikisi de kararlı değil.

Carter, “Günün sonunda riski alan ve ringe çıkan ben ve David’iz ve onların yapabileceği tek şey izlemek,” dedi. “Eğer dövüşmek istiyorlarsa alt karta girmeyi deneyebilirler, Karate Combat’a da başvurabilirler. Ama David ve ben harika dövüşçüler olduğumuzu iddia etmiyoruz. Amaç, ödüllü dövüş kariyerlerine başlamak değil, eğlendirmek ve yeni bir mücadeleye katılmaktır.

Hoffman şunu ekliyor: “Bizimle savaşmak isteyen tüm nefretçileri duymak çok komikti.” “Nic Carter dışında kimseyle dövüşmekle ilgilenmiyorum.”

Bu, 46. Karate Dövüş etkinliği ve “Etkileyici Dövüş Kulübü (IFC)” başlığı altında düzenlenen ikinci etkinlik. Şubat ayında Mexico City’de Ben “BitBoy” Armstrong ve meme coin yaratıcısı “More Light”ın yer aldığı ilki, YouTube’da yüz binlerce kez izlendi. BitBoy, saldırganlık ve yumruk ve kol sallamalarla dolu bir maçta daha çok hayali olan More Light’ı yendi.

kaynak: Ben Schiller, https://www.coindesk.com/consensus-magazine/2024/04/03/texas-takedown-nic-carter-and-david-hoffman-square-off-for-karate-combat-at-consensus/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir