BeinCryptoKriptohaber

Nisan’da Parlayacak 3 Gizli Mücevher Altcoin’ini Keşfedin

Ethereum gibi altcoinlerin hakimiyeti altında, SolanaCardano ve daha pek çok şey gibi yatırımcılar daha az bilinen bazı kripto paraları kaçırma eğiliminde.

Bu nedenle BeInCrypto, listenin başında yer almayan ancak önümüzdeki haftalarda artması beklenen bu tür kripto para birimlerini analiz etti.

Aptos (APT) Büyümeye Hazır

Aptos fiyatı, son yükselişiyle tüm piyasayı şaşırttı ve bu da onu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,4 $’ı aşmaya yaklaştırdı. UYGUN şu anda ilerlemeye ve yeni ATH grafiğini çizmeye %12,5’ten daha az bir mesafede duruyor.

Ortalama Yön Endeksi’nin (ADX) gösterdiği gibi yükseliş eğilimi halihazırda güç kazanıyor. 25,0 eşiğinin üzerindeki gösterge, aktif trendin güçlendiğine işaret ediyor; APT durumunda bu bir yükseliş trendidir.

APT/USDT 1 günlük grafik.
APT/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak Aptos fiyatı destek tabanı olarak 18,32 doları sağlamlaştıramazsa 16 doların altına düşebilir ve bu da yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

Bu nedenle tokenı takip etmek önemlidir.

Devamını oku: Mart 2024’te İzlenecek En İyi Yeni Kripto Listeleri

Gala (GALA) Yüzde 26 Artışa Hazırlanıyor

Gala fiyatı, bu ayın başında 0,080 dolar sınırını geçtikten sonra düşüş eğilimine girdi ve neredeyse 0,050 dolar destek çizgisini kaybetti. Ancak son birkaç gün içinde kripto para birimi düşüş trendini aşmayı başardı ve daha da yükselerek 0,065 doları destek hattı olarak test etti.

Kripto para birimi şu anda yeni yılın en yüksek seviyelerini işaretlemekten yaklaşık %26 uzakta. Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi (RSI) belirli bir yükselişe işaret ediyor. Gösterge, yükseliş bölgesine yeni geçmiş olan aşırı alım ve aşırı satım koşullarını gösteren bir momentum osilatörüdür.

GALA/USDT 2 saatlik grafik.
GALA/USDT 2 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu, GALA’nın ralliyi sürdürme şansı olduğu anlamına geliyor ve bu da ona 0,084 dolar gönderecek.

Bununla birlikte altcoin desteği 0,065 dolardan kaybederse Gala fiyatı 0,060 dolara düşebilir ve bu da yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir.

Devamını oku: 2024’te Avustralya’daki En İyi Kripto Borsaları

Kaspa (KAS) Bu Yükseliş Formasyonunu Doğrulamaya Hazır

Geçen ay harika bir yükseliş sergileyen Kaspa fiyatı, geçtiğimiz ay alçalan bir kanalda takılı kalmıştı. Altcoin bir hafta önce çıkış yaptı ve şu anda 0,135 dolardan işlem görüyor ve 0,131 dolarlık destek seviyesini test ediyor.

Bu fiyat hareketi yükseliş bayrağı formasyonunun oluşmasına neden oldu. Bu, fiyatın keskin bir yükseliş hareketinin ardından geçici olarak dar bir aralıkta konsolide olduğu bir devam formasyonudur. Bu, önceki yükseliş trendinin potansiyel olarak devam edeceğine işaret ediyor.

KAS/USDT 1 günlük grafik.
KAS/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu kalıba göre KAS’ın %66 büyüme göstermesi ve hedef fiyatının 0,235 dolar olması bekleniyor. Bu da Kaspa’yı dikkat edilmesi gereken bir kripto para haline getiriyor.

Devamını oku: 2024 Yılında İzlenecek En İyi 7 Base Chain Meme Coin

Ancak 0,131 dolarlık desteğin kaybedilmesi durumunda yükseliş tezi geçersiz hale gelebilir ve KAS 0,120 doların altına düşebilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/altcoins-to-watch-for-april/

Diğer Yazılar

1 of 3.915

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir