Crypto BriefingKriptohaber

Nomura’nın kripto kolu, web3 verilerinin çeşitliliğini ve kalitesini artırmak için Pyth Network ile iş birliği yapıyor

Bu makaleyi paylaş

Japon bankacılık devi Nomura’nın dijital varlık yan kuruluşu Laser Digital (LD), Pyth Network ile ortaklığını duyurdu. seçkin bugün yayınlanan bir basın bülteninde birinci taraf oracle ağı. Bu hamleyle LD, Pyth Network’ün veri sağlayıcısı olacak ve Pyth Network’ün verilerini genişletecek kehanet web3 yetenekleri ve DeFi’nin büyümesine katkıda bulunmak.

İşbirliğinin bir parçası olarak LD, Pyth’in kapsamlı ağına kripto fiyatlandırma verileriyle katkıda bulunarak zengin bir uzmanlık ve kaynak sunacak. Ağda şu anda dijital varlıklar, hisse senetleri, ETF’ler, döviz ve emtiaları kapsayan 400’den fazla fiyat akışı bulunmaktadır. Basın bültenine göre yeni ortaklık, yüksek kaliteli, düşük gecikme süreli zincir üstü verilere yönelik artan talebi karşılamayı ve blockchain endüstrisinde yüksek kapasiteli DeFi’yi desteklemeyi amaçlıyor.

Douro Labs’ın CEO’su ve Pyth ekosistemine katkıda bulunanlardan biri olan Mike Cahill, LD’ler hakkındaki heyecanını dile getirdi katılım derken, “Bu, önde gelen finansal piyasa verilerinin oluşturulmasında ileriye doğru atılmış muhteşem bir adımdır” kehanet web3 için.”

Laser Digital CEO’su Jez Mohideen de ortaklık konusundaki heyecanını ve Pyth ekosisteminin gelecekteki büyümesine olan bağlılığını dile getirdi.

“Pyth Network’ü merkezi olmayan bir veri sağlayıcı olarak yolculuğunda desteklemekten heyecan duyuyoruz. Uzmanlığımızı ve tecrübemizi kullanarak katkıda bulunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Pyth ekosisteminin büyümesi” dedi Mohideen.

Pyth Veri Derneği Direktörü Marc Tillement, Laser Digital’i değerli bir katkı olarak görüyor geliştirmeye yardımcı olur Pyth Network’ün veri akışlarının kalitesi ve çeşitliliği.

“Pyth Network ekosisteminde geleneksel dünyanın her köşesinden veri katkıda bulunanlar var pazarlar ve küresel çapta en iyi ticaret firmaları ve borsalar dahil olmak üzere kripto pazarları. Tillement, Laser Digital’in mevcut finans dünyasından perspektif ve uzmanlık kazandırmaya yardımcı olmak için bu topluluğa katılmasını görmek gerçekten harika” dedi.

Nisan 2021’de kurulan Pyth Network, hem geleneksel hem de kripto pazarlarındaki 90’dan fazla birinci taraf sağlayıcıdan veri tedarik ederek kısa sürede önde gelen bir oracle ağı haline geldi. Proje yakın zamanda Hedera ile ortaklık kurdu DeFi geliştiricileri için 400’den fazla gerçek zamanlı veri akışının kilidini açmak.

Bu makaleyi paylaş

kaynak: Vivian Nguyen, https://cryptobriefing.com/nomura-crypto-arm-pyth-network-enhance-web3-data-diversity-quality/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir