BeinCryptoKriptohaber

Notcoin (DEĞİL) Lido DAO ve Celestia’yı Geride Bıraktı, İlk 50’yi Hedefliyor

Bir Telegram oyunundan gelen tokenin mütevazi geçmişi göz önüne alındığında, Notcoin’in (NOT) fiyat artışı oldukça şaşırtıcı oldu.

Ancak kripto varlık herkesin dikkatini çekince bazılarını web3 oyunlarına bile aktardı ve sektöre büyük bir nimet olduğunu kanıtladı.

Notcoin Büyük Hale Getiriyor

Notcoin’in fiyatı neredeyse iki katına çıktı Sadece 48 saat içinde altcoin’in piyasa değerlemesi 2 milyar doları aştı. Piyasa değeri 2,2 milyar dolara ulaşmaya yaklaşan NOT, dünyanın en büyük 50 kripto varlığından biri olmaktan çok uzak değil.

Son ralli zaten Notcoin’in Lido’dan daha iyi performans göstermesiyle sonuçlandı DAO (YAPARIM), Celestia (TIA), ThorChain (RUNE), Fetch.ai (FET) ve diğerleri. Listenin devamında şunlar yer alıyor: Hayalet (FTM) ve BONK, bunun aşılması NOT’u ilk 50 varlık listesine sokacaktır.

Ancak son dönemdeki artış sadece varlığı değil tüm sektörü etkiledi. Notcoin bir web3 oyunudur Toncoin (TON) blok zincirinde olduğundan doğası gereği oyun tokenleri listesine girer.

Notcoin İlk 50 Varlık Listesine Girmeye Yakın.
Notcoin İlk 50 Varlık Listesine Girmeye Yakın. Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak altcoin yükseldikçe yatırımcıların ve oyuncuların dikkatini diğer web3 oyunlarına ve tokenlara çekti. Sonuç olarak, tüm oyun tokenlarının toplam piyasa değeri %4,5 artışla 30 milyar dolara yükseldi.

Bu artan ilgi aynı zamanda oyun tokenlarının likiditesine de bir nimet olarak hizmet etti ve işlem hacmi 24 saat içinde %95 arttı.

Bu yazının yazıldığı sırada Notcoin (NOT), dünyanın en büyük üçüncü oyun tokenidir. Önünde olan tek şey ImmutableX (IMX) ve Floki, Axie Infinity (EKSEN) altıncı sırada oturun.

Devamını oku: Kripto Oyunları: Nedir ve Nasıl Çalışır?

web3 Oyun Tokenlarının Piyasa Değeri ve İşlem Hacmi.
Web3 Oyun Tokenlarının Piyasa Değeri ve İşlem Hacmi. Kaynak: CoinMarketCap

Dolayısıyla Notcoin yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ederse diğer oyun tokenlarına da ışık tutabilir. Bu, web3 oyun heyecanını yeniden alevlendirebilir.

Fiyat Tahmini DEĞİL: Bir Al-Time Yüksek Olasılığı Daha

Notcoin’in fiyatı şimdiden neredeyse %100 arttı son iki günde, bu yazının yazıldığı sırada 0,011 dolardan 0,021 dolara çıktı. Altcoin dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,029 dolara ulaştı ve bu, varlığın 16 Mayıs’taki lansmanından bu yana ilk kez oldu.

NOT, bu yazının yazıldığı sırada yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda görünmese de, yakın zamanda hız kazanabilir. Bunun nedeni, altcoin’in ilk 50 varlık arasına girmeye yakın olması, bu da fiyatı daha da yükseltebilecek önemli bir kilometre taşı.

Sonuç olarak Notcoin’in fiyatı 0,030 dolara veya daha fazlasına yükselebilir.

Devamını oku: Telegram Bot Paraları Nedir?

Notcoin Fiyat Analizi.
Notcoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Fakat, NOT sahipleri bunu para çekme fırsatı olarak görebilir ve kazanımlarını güvence altına alın. Bunu yaparlarsa Notcoin’in fiyatı darbe alabilir. 0,020 dolarlık desteği kaybedebilir ve 0,015 dolara düşebilir, bu da yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve son kazanımları silebilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/notcoin-not-price-climbs-market-cap/

Diğer Yazılar

1 of 5.255

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir