BeinCryptoKriptohaber

Notcoin (DEĞİL) Sahipleri: Potansiyel Kayıpları Öngörmek mi?

Notcoin (NOT) daha yeni nefes almaya başladı ve büyük bir yükseliş kaydettikten sonra altcoin günlük grafikte istikrar kazanıyor gibi görünüyor.

Ancak yatırımcıların bunu düşüş yönlü bir gelişme olarak görmesi nedeniyle Telegram Coin ile kâr elde edilmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Notcoin Ayılar Görüyor

Notcoin’in fiyatı düşüyor Birçok yatırımcının para kazandığı geçen ayki mitingden bu yana. Ancak yükseliş işaretleri zayıfladıkça, NOT’un gerçek testi kar alımından sağ çıkıp çıkmayacağını veya şüpheciliğe yenik düşüp düşmeyeceğini görmeye başlıyor.

Kısa vadeli zaman diliminde artan düşüş eğilimi, potansiyel bir düşüş eğiliminin işaretlerini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) nötr çizginin oldukça altında düşüş bölgesine doğru.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı alım veya aşırı satım koşullarını değerlendirmek için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğünü ölçer. güvenlik. 0 ile 100 arasında salınır; 70’in üzerindeki okumalar tipik olarak aşırı alım koşullarını, 30’un altındaki okumalar ise aşırı satış koşullarını gösterir.

Coin RSI'sı değil.
Coin RSI’sı değil. Kaynak: Ticaret Görünümü

RSI düşüş eğiliminde olduğundan fiyat da düşüş eğilimi gösterebilir.

İkinci olarak yatırımcılar riskli varlıklardan para çekmeyi de tercih ediyor. Telegram Coin milyonları not ediyor Açık Pozisyondan çekilme Vadeli işlemler pazar. Açık faiz, opsiyonlar veya vadeli işlemler gibi henüz ödenmemiş, ödenmemiş türev sözleşmelerin toplam sayısını ifade eder.

Artan açık pozisyonlar genellikle artan piyasa katılımına işaret ederek, piyasanın likiditesine ve fiyat trendlerinin gücüne ilişkin bilgi sağlar.

Son üç gün içinde Açık Pozisyondan 80 milyon dolardan fazla para çıkarıldı ve bu miktar 209 milyon dolara düştü.

Devamını oku: Notcoin (DEĞİL) nedir? Telegram Tabanlı GameFi Token Rehberi

Notcoin Açık Pozisyon
Notcoin Açık Faiz. Kaynak: Madeni para camı

Bu, NOT sahipleri arasındaki şüpheciliğin arttığının kanıtıdır.

Fiyat Tahmini DEĞİL: İyileşme Bekleniyor

Yukarıda belirtilen ipuçları göz önüne alındığında, Notcoin fiyatının bir düşüşe tanık olması muhtemel. Telegram Coin, bu yazının yazıldığı sırada zaten 0,023 dolardan 0,018 dolara düştü. Altcoin, 0,017 dolarlık kritik desteğin üzerinde duruyor ancak bunun altında bir düşüş olması muhtemel.

Bunun sonucunda meydana gelen düşüş potansiyel olarak 0,013 dolara DEĞİL gönderecektir. Bu, Haziran başındaki yükseliş sırasında kaydedilen %94’lük artışın neredeyse tamamını silecek.

Devamını oku: Notcoin (DEĞİL) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Notcoin Fiyat Analizi.
Notcoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak eğer Notcoin’in fiyatı bir çöküşü önlüyor ve geri dönüyor 0,017 dolardan son kayıpları telafi edebilir. Olası yükseliş, NOT’u 0,020 dolara gönderecek ve 0,023 dolarlık direncin aşılması, düşüş tezini geçersiz kılacak.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru, tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir uzmana danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/notcoin-not-price-prepares-fall/

Diğer Yazılar

1 of 5.255

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir