BeinCryptoKriptohaber

OKX ve Immutable İş Ortağı GameFi Launchpad’i Tanıtacak

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

OKXLider bir Web3 teknoloji şirketi olan ve DeğişmezÖnde gelen Web3 oyun platformu, bugün GameFi NFT başlatma panelinin tanıtımını ve Immutable’ın oyun odaklı zkEVM zincirinin OKX Marketplace ve OKX’e entegrasyonunu içeren yeni bir stratejik ortaklığı duyurdu. Cüzdan.

Bu ortaklık, 50 milyondan fazla kullanıcının oyun alanındaki NFT’lerle ve dijital varlıklarla etkileşimde bulunma ve bunlara erişme biçimini değiştirecek.

Bu ortaklık oyun stüdyolarına, oyunculara ve oyun ekosistemi katılımcılarına aşağıdaki konularda fayda sağlayacaktır:

  • OKX’te özel bir GameFi başlatma paneli NFT PazaryeriImmutable ile ortaklaşa
  • Polygon tarafından desteklenen çığır açan bir ölçeklendirme çözümü olan oyun merkezli Immutable zkEVM zincirinin OKX Marketplace ve OKX Cüzdan’a entegrasyonu
  • OKX’in Web3 Cüzdanının Immutable’ın oyuncu kimliği çözümü Passport’a entegrasyonu
  • OKX NFT Marketplace’in Immutable’ın Orderbook ve Marketplace Ağına dahil edilmesi
  • OKX ekosisteminde Değişmez zkEVM zincirinin desteği

Immutable Kurucu Ortağı ve Başkanı Robbie Ferguson şunları söyledi::

“OKX ile işbirliği yapmak, dijital mülkiyeti dünyadaki her oyuncuya ulaştırma misyonumuzla örtüşüyor. OKX’in sağlam ekosistemi ve son teknolojisi, Immutable’ın Web3 oyun uzmanlığıyla birleştiğinde dünya çapında milyonlarca oyuncuya yeni oyun deneyimleri sunmamıza olanak sağlıyor.”

OKX’in GameFi başlatma panelinin lansmanı önümüzdeki aylarda, Immutable zkEVM zinciri için planlanan ve merakla beklenen küresel oyun lansmanlarını desteklemek üzere tam zamanında gerçekleşecek. Muhafızlar Loncası, ParçalanmışVe Metal çekirdek. Immutable üzerinde oluşturulan oyunlar artık kapsamlı eğitim kaynağı da dahil olmak üzere OKX’ten yararlanabilecek KriptopediaDaha geniş bir kitleye ulaşmak ve oyuncu deneyimini geliştirmek için.

OKX Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau şunları söyledi:

“Web3 oyunları ana akım haline gelmenin eşiğinde ve OKX olarak cüzdanımızı ve pazar yerimizi bu yeni nesil oyunlara ve bunların öğelerine erişmenin en iyi yolu haline getirmeye kararlıyız. Immutable’ın zkEVM zincirinde geliştirilmekte olan 270’in üzerinde oyunla, OKX cüzdan kullanıcıları sorunsuz bir başlangıç ​​sürecinin, oynanışın ve oyun içi varlıklarının yönetiminin keyfini çıkaracaklar. Ortaklığımızın getireceği yeni oyun deneyimlerini keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.”

Immutable yakın zamanda bir açıklama yaptı %900 İmzalı oyunlarda geçen yılın aynı dönemine göre 1’24’ün 1’inci çeyreği ile 23’ün 1’inci çeyreği arasındaki artış. Son dönemdeki büyüme, şirketin imza atmasına neden oldu 75 oyun Yalnızca son üç ayda Immutable’da bulunan toplam oyun sayısı %70’lik pazar payına paralel olarak 270’in üzerine çıktı Messari’nin bildirdiği OKX ortaklığıyla birlikte bu kilometre taşlarının her ikisi de Web3 oyun endüstrisinin yoğun ilgisine ve büyümesine işaret ediyor.

Hem OKX hem de Immutable, oyuncu deneyimini zenginleştirme ve bir sonraki milyar kullanıcıyı alana çekme kapasitesinden emin olarak bu ortaklığın potansiyelinden yararlanmaya istekli.

Devam eden güncellemeler için lütfen şu adresi ziyaret edin: OKX web sitesi Ve Değişmez web sitesi.

OKX Hakkında

Web3’ün geleceğini yönlendiren lider bir küresel teknoloji şirketi olan OKX, hem yeni başlayanların hem de uzmanların ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir ürün paketi sunmaktadır:

  • OKX Cüzdanı: Dünyanın en güçlü, güvenli ve çok yönlü kripto cüzdanı Bu, kullanıcılara 80’den fazla blok zincirine erişim sağlarken, kendi fonlarının gözetimini almalarına da olanak tanıyor. Cüzdan şunları içerir: MPC teknolojisi Bu, kullanıcıların cüzdanlarına erişimi bağımsız olarak kolayca geri kazanmalarına olanak tanır ve geleneksel, ‘yazılı’ temel ifadelere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ayrıca OKX Cüzdan’ın hesap soyutlama destekli Akıllı Hesap Kullanıcıların birden fazla blok zincirindeki işlemler için USDC veya USDT kullanarak ödeme yapmasına ve tek bir işlem aracılığıyla birden fazla sözleşmeyle etkileşime girmesine olanak tanır.
  • OKX NFT Pazaryeri: Kullanıcıların yedi üst düzey pazar yerindeki NFT listelerine erişmesine olanak tanıyan, çok zincirli, sıfır ücretli bir NFT pazarı Açık denizMagicEden, LookingRare ve Blur.

OKX, aralarında İngiltere Premier Lig şampiyonu Manchester City FC, McLaren Formula 1, The Tribeca Festival, Olympian Scotty James ve F1 pilotu Daniel Ricciardo’nun da bulunduğu dünyanın en iyi markaları ve sporcularıyla iş ortaklığı yapıyor.

Yenilikçi teknoloji ürünleri üreten bir lider olarak OKX, statükoya meydan okumaya inanıyor. Şirket yakın zamanda küresel bir marka kampanyası başlattı: Sistemin Yeniden Yazılmaya İhtiyacı VarWeb3’ün kendi kendini yöneten teknolojisinin önderlik ettiği yeni bir paradigmayı savunan.

OKX hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamamızı indirin veya şu adresi ziyaret edin: OKX web sitesi

Değişmez Hakkında

Değişmez Blockchain teknolojisiyle harika oyunlar oluşturmayı güvenli ve kolay hale getirerek her oyuncuya dijital sahiplik sağlama misyonuyla oyun alanında küresel bir liderdir. 2018 yılında James Ferguson, Robbie Ferguson ve Alex Connolly tarafından ortaklaşa kurulan Immutable’ın genel merkezi Sidney’de 250’den fazla ekiple bulunmakta ve Temasek, Tencent, Coinbase, BITKRAFT Ventures, King River Capital, Galaxy Interactive ve gibi önde gelen dönüşümsel teknoloji yatırımcıları tarafından desteklenmektedir. Daha.

Immutable oyun platformu, oyun stüdyolarının ve bağımsız geliştiricilerin Ethereum’da güvenli ve emin bir şekilde başarılı oyunlar oluşturup başlatmasını kolaylaştırır. Ürün paketi, geliştiricilerin kaliteden ödün vermeden pazara daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olan, kullanılabilirlik açısından optimize edilmiş, önceden oluşturulmuş çözümler içerir. güvenlik veya oyuncu deneyimi. İnşaatçılar kişiselleştirilmiş web3 rehberliğine, toplulukları için canlı desteğe ve oyun dünyasının en büyük ekosistemine erişime sahip olur.

Immutable, Ethereum topluluğuna sıfır bilgi (zk) ölçeklendirme çözümü sunan ilk oyun platformuydu ve geliştiricilere, StarkWare teknolojisini temel alan bir toplama olan Immutable X ve Polygon tarafından desteklenen Immutable zkEVM dahil olmak üzere birden fazla zk tabanlı ölçeklendirme seçeneği sunuyor. .

Immutable Games, web3 oyun geliştirme ve yayınlamada dünya çapında bir liderdir ve oyunları milyonlarca oyuncuya ulaştırma konusunda kanıtlanmış geçmiş performansa sahip birinci sınıf bir ekip tarafından desteklenmektedir. Stüdyo, dünyanın ilk gişe rekorları kıran NFT takas kart oyununun öncülüğünü yaptı Tanrılar Zincirsiz ve şu anda merakla beklenen mobil RPG’yi geliştiriyor Muhafızlar Loncası. Immutable Games, kendi yüksek kaliteli oyunlarının yanı sıra, Immutable ekosistemi içinde konuşlandırılan her web3 oyununun başarısını garanti altına almayı amaçlayan, sınıfının en iyisi strateji ve yürütme uzmanlığını sağlamak üzere üçüncü taraf oyun geliştiricileriyle iş birliği yapıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: Değişmez web sitesi

Immutable topluluğuna katılın Anlaşmazlık, Reddit, heyecan, instagram, Telgraf Ve Youtube

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/okx-and-immutable-partner-to-unveil-gamefi-launchpad/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir