BeinCryptoKriptohaber

PEPE Fiyatlarındaki Yükseliş Devam Edecek mi?

PEPE fiyatı, önceki uzun vadeli alçalan direnç trend çizgisinden sıçradığı 8 Ocak’tan bu yana arttı.

Ancak fiyat yükselişi sürdürmeyi başaramadı ve neredeyse uzun vadeli direnç trend çizgisine geri döndü.

PEPE Aradan Sonra Desteğe Geri Dönüyor

PEPE fiyatı azalan direnç trend çizgisinin altına düşmüştü Mayıs 2023’ten bu yana. Düşüş Eylül ayında en düşük seviyeye ulaştı.

Daha sonra PEPE bir kampanya başlattı. hala devam eden yukarı yönlü hareket. Kasım ayındaki dördüncü başarısız kaçış girişiminden (kırmızı simge) sonra, bir sonraki ay başarıyla patlak verdi.

PEPE 9 Aralık’ta zirve yaptıktan sonra düşmeye başladı. Düşen direnç trend çizgisine geri döndü ve bunu 8 Ocak’ta destek olarak doğruladı (yeşil simge) ve sıçradı.

PEPE Fiyat Hareketi
PEPE/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Tüccarlar kullanıyor Momentum göstergesi olarak RSI Bir piyasanın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını değerlendirmek.

Eğer RSI Okuma 50’nin üzerinde ve trend yukarı yönlü, boğalar hâlâ avantajlı ama okuma 50’nin altındaysa tam tersi geçerli. Günlük RSI, gösterge tam olarak 50’de olduğundan trendin yönünü belirlemeye yardımcı olmuyor.

PEPE Fiyat Tahmini: Fiyat Dipte mi?

Günlük zaman dilimine benzer şekilde, altı saatlik zaman diliminde de potansiyel bir dip sinyali görülüyor. Bunun nedeni dalga sayımı ve fiyat hareketidir.

Teknik analistler şunları kullanır: Elliott Dalga teorisi Tekrarlanan uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini inceleyerek trendin yönünü belirlemek.

En olası sayı şunu gösteriyor PEPE beş dalgalık yükseliş hareketini tamamladı (siyah) ve şimdi düzeliyor. Düzeltme, yaygın olarak görülen, alçalan bir paralel kanalın içinde yer alıyor.

Devamını oku: En İyi PEPE Cüzdanları

Bu doğrulanmasa da düzeltme 8 Ocak’ta sona ermiş olabilir. PEPE fiyatı kanalın destek trend çizgisinde sıçradı ve 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesi (yeşil).

Alçalan paralel kanaldan bir kırılma yükseliş görünümünü doğrulayacak. Her iki yukarı doğru hareketin uzunluğu aynıysa, PEPE fiyatının bir sonraki direnç olan 0,0000022 $’a kadar %80 oranında artması öngörülebilir.

PEPE/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükselişli PEPE fiyat tahminine rağmenKanalın destek trend çizgisinin altında kapanış, en yakın destek olan 0,0000008 $’a doğru %33’lük bir düşüşü tetikleyebilir.

BeInCrypto içinEn son kripto piyasası analizi, buraya tıklayın.

Devamını oku: PEPE Nasıl Çalışır?

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/pepe-price-bounces-trend-uncertain/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir