BeinCryptoKriptohaber

Polkadot (DOT) Fiyatı 12 Dolara Yükselebilir mi?

Polkadot fiyatı, kurumsal yatırımcılardan gördüğü olumlu ilginin yükseliş etkisine tanık oluyor. Altcoin daha önce başarısız olan bir yüksek seviyeye doğru ilerliyor gibi görünüyor.

Ancak yolunda birden fazla dirençle karşılaşabilir ve bu durum şu anda kaydedilen yükseliş eğilimini bastırabilir.

Polkadot, Solana ve Cardano’yu Geride Bıraktı

Polkadot fiyatı bu hafta %12 oranında toparlandı ve bunun kredisinin bir kısmı perakende yatırımcıların yanı sıra kurumlara da gidiyor. DOT’a olan ilgileri 23 Mart’ta sona eren haftada o kadar arttı ki, bu altcoin’i diğerlerinin arasından seçtiler. Solana ve Cardano.

Polkadot’a 5 milyon dolarlık giriş kaydedildi ve bu çok fazla olmasa da hala olumlu. Diğer taraftan, SOL ve ADA sırasıyla 5,6 milyon dolar ve 3,7 milyon dolarlık çıkış gözlemledi. Bu şunu gösteriyor kurumlar bu hafta DOT’u tercih ettiBu da fiyatın yükselmesine neden oldu.

Polkadot Kurumsal Akışlar.
Polkadot Kurumsal Akışlar. Kaynak: CoinShares

Devamını oku: Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Benzer şekilde perakende yatırımcılar da toparlanmanın ardından yükseliş hissiyatına geri dönüş sergiliyor. Polkadot fiyatı için bu çok önemli Çünkü iyimserlik, altcoin’in yükseliş eğilimini sürdürecek inancı tetikleyecektir.

Polkadot Yatırımcılarının Duyguları.
Polkadot Yatırımcılarının Duyguları. Kaynak: Santiment

DOT Fiyat Tahmini: Yatırımcılar Tekrar 12 Doları Görebilecek mi?

Yükseliş işaretleri şunu gösteriyor Polkadot fiyatı kesinlikle iyileşme yolunda ve yükselmeye devam edecek. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca altcoin’in yuvarlak bir dip modeli oluşturduğu görüldü. Bu yukarı yönlü tersine dönüş modeli %31’lik potansiyel bir yükselişe işaret ederek hedef fiyatı 12 dolara yerleştirdi.

DOT, önceki boğa koşusu sırasında bu hedefi gerçekleştirmeyi başaramamış olsa da, 10 dolar ve 11 dolar olarak işaretlenen direnç seviyelerini aşması şartıyla bu sefer şansı var.

DOT/USDT 1 günlük grafik.
DOT/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Polkadot (DOT) Nedir?

Bu yerel bariyer Polkadot’un yükselişine engel teşkil edebilirBu dirençleri kıramazsa 9,2 dolarlık destek tabanına geri dönebilir. Bu seviyenin kaybedilmesi yükseliş tezini geçersiz kılacak ve 8 dolara düşüşe neden olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/can-dot-price-climb-higher/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir