BeinCryptoKriptohaber

Polygon’un (MATIC) Boğa Rallisine Girebilmesinin 2 Nedeni

Çokgen (MATİK) fiyat, altcoin’i şu anda sıkışıp kaldığı konsolidasyondan çıkarabilecek güçlü yükseliş ipuçlarını bekliyor.

Altcoin’in en düşük kar getiren varlıklar arasında yer aldığı göz önüne alındığında, yatırımcıların kar elde etmek için fiyat artışına yönelmesi muhtemeldir.

Poligon Yatırımcıları Birikmeye İşaret Ediyor

Yatırımcılar buna göre hareket ederse MATIC fiyatı 0,74 dolar bariyerinin üzerinde bir çıkış görebilir. Bu MATIC sahipleri satış yapmaktan kaçındıkları sürece konsolidasyon devam edebilir ve birikim yükselişe yol açabilir.

Bu, satın alma baskılarında artış gözlemleyen MATIC fiyatı için muhtemel sonuçtur. Borsalarda tutulan arz son üç günde 20 milyon MATIC düşüş gördü. Altcoin’in diğer değerleri ve piyasa değeriyle karşılaştırıldığında bu arz çok fazla olmasa da yatırımcıların duyarlılığının bir kanıtı.

Geçmişte bu tür alım örneklerini kısa vadeli fiyat artışları takip etmişti. MATIC fiyatının bu sefer de aynı sonuca tanık olması konsolidasyonu geçersiz kılabilir.

MATIC Değişim Arzı.
MATIC Değişim Arzı. Kaynak: Santiment

Tüm dolaşımdaki MATIC arzının %34’ten azı karlardan oluşuyor ve bu da nispeten nadir görülen bir durum. Son düzeltmelere rağmen kripto para arzının çoğunun en az %50’si kârda.

Bu şunu önerir Poligon yatırımcıları büyük olasılıkla kâr konusunda çaresiz durumdalarbu onların varlıklarını satmalarını engelleyebilir. MATIC’in büyümek için önemli bir alanı olduğundan, uzun süreli bir yükselişe de tanık olabilir.

Devamını oku: Poligon (MATIC) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Karlı MATIC Arzı.
Karlı MATIC Arzı. Kaynak: Santiment

MATIC Fiyat Tahmini: 0,80 Doları Geri Kazanın

MATIC fiyatı konsolide edildi 0,74 ile 0,64 dolar arasında. Bu aralık son üç haftadır her iki tarafta da kırılmadı. Nisan ortasından bu yana, Polygon yerel tokeni birçok kez üst sınırı aşma girişiminde bulunarak direnç görevi gördü.

Şimdi altcoin bu sefer aynı şeyi yapmaya yakın. Polygon yatırımcılarının birikiminden gelen bir itme, MATIC’e yardım et 0,74 doları aşarak 0,80 dolara doğru itti. 0,81 dolarlık direncin başarıyla tersine çevrilmesi bir toparlanma rallisi başlatacak.

Devamını oku: Poligon (MATIC) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

MATIC Fiyat Analizi.
MATIC Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan, ihlal başarısız olursa MATIC’in fiyatı belirli bir aralıkta kalıp 0,64 dolara düşebilir. Bu desteğin kaybedilmesi, altcoin’i 0,60 dolar ve daha düşük seviyelere göndererek yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/polygon-matic-price-bull-rally/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir