BeinCryptoKriptohaber

Render (RNDR) Fiyatı Bu Temel Bariyeri Destek Olarak Güvence Altına Alabilir mi?

Render’ın (RNDR) fiyatı şu anda içinde bulunduğu yükseliş modelini doğrulamaya yakın. Altcoin’in yatırımcıları arasında daha yüksek bir inanca sahip olmasıyla yükseliş devam edebilir.

Ancak RNDR yakında piyasanın zirvesini görmeye çok yakın ve şimdi bu seviyeye atlamak isteyenlerin bu seviyeyi izlemesi gerekiyor.

Render Sahipleri Yeniden Aktif

Yatırımcılar arasında artan katılım nedeniyle altcoin sağlam bir satın alma sinyali verirken Render’ın fiyatı daha da yükseliş görebilir. Hem fiyat hem de günlük aktif adresler şu anda artıyor ve bu da varlık için yükseliş koşulları oluşturuyor.

Buna paralel olarak kripto para birimi birikim için ideal olma eğiliminde ve bu da fiyat artışlarını destekliyor. RNDR için de sonuç bu olursa, altcoin 11 dolar ve ötesine doğru yükselebilir.

Aktif Adresleri İşleyin.
Aktif Adresleri İşleyin. Kaynak: Santiment

Şu anda, Render fiyatının büyüme potansiyeli var Arzın %90’a yakınının kardan oluşmasına rağmen. Genel olarak, bir varlığın arzının yaklaşık %95’i kârlı hale geldiğinde piyasa zirvesi oluşur. Bu piyasa zirvesini düzeltmeler takip ediyor ve bu da piyasanın soğumasına neden oluyor.

Devamını oku: Render Token (RNDR): Ne Olduğuna ve Nasıl Çalıştığına İlişkin Bir Kılavuz

Arzı Kârlı Hale Getirin.
Arzı Kârlı Hale Getirin. Kaynak: Santiment

Böylece RNDR önümüzdeki günlerde de yükselişini sürdürebilir ve bu sırada yükseliş yönlü çift dip formasyonu doğrulanabilir. Ancak bunu takiben, altcoin düzeltmelere karşı savunmasız olacaktırizlenmesi önemli bir seviye haline geliyor.

RNDR Fiyat Tahmini: 11 Dolardan Sonra Ne Olacak?

Render’ın fiyatı, son 24 saatte %8,5’lik bir yükseliş kaydettikten sonra şu anda 10,8 dolar seviyesinde bulunuyor. Kripto para birimi, “W” modeli olarak da bilinen çift dip oluşumunu doğrulamaya yakın.

Çift tepe formasyonu, aşağı yönlü bir teknik analiz formasyonu olup, yaklaşık olarak aynı seviyedeki iki ardışık zirve ile karakterize edilir ve fiyat, boyun çizgisi destek seviyesinin altına düştüğünde, yükseliş trendinden düşüş trendine potansiyel bir trend dönüşüne işaret eder.

RNDR yalnızca boyun çizgisini aşmakla kalmadı, aynı zamanda modele göre belirlenen %20 ralli hedefine ulaşmaya da yakın. Altcoin 11,2 dolarlık direnci geçtiğinde formasyon doğrulanacak. Bundan sonra yükseliş devam ederse, Render fiyatı daha da yükselebilir 11,5 dolar ve ötesine doğru.

Ancak bundan sonra piyasanın zirvesi oluşursa ve yatırımcılar kar amacıyla satış yapmaya yönelirse, daha fazla yükseliş başarısız olabilir.

Devamını oku: Render Token (RNDR) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Render Fiyat Analizi.
Render Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan, RNDR 11,2 dolar hedefine bile ulaşamazsa ve potansiyel satış nedeniyle önce düzelirse altcoin 9,2 dolara düşecek. Bu durum yükseliş tezini geçersiz kılacak ve Düşüşe karşı savunmasız hale getirme 9 doların altında.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/render-rndr-price-rally-remain-unstopped/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir