BeinCryptoKriptohaber

Render (RNDR) Fiyatı Neden Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinden Sonra %11 Düşebilir?

Render (RNDR) fiyatı boğa koşusunun zirvesinde ve son 24 saatte tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Temel düzeyde bu, yükselişe yönelik bir canlanma olayıdır.

Ancak RNDR durumunda bu ATH düşüş yönlü bir tersine dönüş olayı haline gelebilir. Render yükseliş fiyat momentumuna dayanabilecek mi?

Render Fiyatındaki Artış Ağır Satışlara Neden Olabilir

Render fiyatı yukarıda tutuldu Geçtiğimiz hafta 10 dolar sınırındaydı ancak kripto varlığın son 24 saatte %27 oranında artarak 13,83 dolara ulaşmasıyla bu durum değişti. Bu beklenmedik yükselişin, RNDR sahiplerinin kaydettiği kazanımların artmasıyla sonuçlanması şaşırtıcı değil.

Sonuç olarak, Yatırımcılar artık varlıklarını başka yere taşımak istiyor cüzdanlarından çıkıp borsalara giriyorlar. İki ana faktör tam olarak bu yöne işaret ettiği için kar almanın gelecekte artması muhtemeldir.

İlk olarak, Render tokenlarının Ortalama Coin Yaşı (MCA) ciddi şekilde düştü. Bu kaydedilen en büyük sapma altcoin tarihindeki zincir üstü ölçüme göre.

Render Ortalama Coin Yaş Tablosu
Render Ortalama Madeni Para Yaşı. Kaynak: Santiment

Ortalama madeni para yaşı, bir kripto para birimi ağı içinde dolaşımdaki tüm madeni paraların ortalama yaşını ifade eder. Toplam para günlerinin toplam arza bölünmesiyle hesaplanır. Bu ölçüm, ağ içindeki aktivite düzeyinin ve hodling davranışının ölçülmesine yardımcı olur.

MCA’daki düşüş, yatırımcıların varlıklarını elinde tutmaktan ve başka yere taşımaktan vazgeçtiğine işaret ediyor. RNDR’dekine benzer bir sapma göz önüne alındığında, yatırımcıların varlıklarını satma olasılıkları daha yüksektir.

Balinalar (değişim olmayan adresler), varlıklarını en aza indirmeye yönelik son hamleleri göz önüne alındığında, bunu zaten uyguluyorlar. Son dokuz günde cüzdanlarından değeri 25 milyon doların üzerinde olan yaklaşık 2 milyon RNDR düşürüldü.

Render Balina Holdingleri
Balina Holdinglerini render edin. Kaynak: Santiment

Balina adreslerinin tüm RNDR arzının %50’sine hakim olması ve hareketlerinin fiyat üzerinde etkili olmasını sağlaması nedeniyle bu önemlidir.

RNDR Fiyat Tahmini: 10 Dolar Geri Dönüş Yapabilir

Render fiyatı, yazının yazıldığı sırada 12,92 dolardan işlem görüyordır-dir tüm zamanların en yüksek seviyesinin biraz altında. Ancak piyasa koşulları RNDR’nin daha da düşebileceğini gösteriyor. Altcoin’in 11,50 dolara düşme şansı yüksek, bu da %11’lik düzeltmeleri genişleterek kripto varlığını 10 dolara gönderiyor.

RNDR/USDT 1 günlük grafik
RNDR/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak 11,50 dolarlık destek 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama ile kesişiyor. Bu seviye bir teknik destek zemini oluşturur, RNDR’nin geri dönmesini sağlamak.

Dolayısıyla 12 doların üzerinde bir toparlanma düşüş tezini geçersiz kılacak ve Render fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştıracaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/render-price-could-dip-all-time-high/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir