BeinCryptoKriptohaber

Roaring Kitty’nin YouTube Canlı Yayını Meme Coin’de Artışa Yol Açtı

Meme paraları, Roaring Kitty veya DeepF**kingValue olarak bilinen Keith Gill’in duyurusunun ardından önemli bir artış yaşıyor. Gill, 7 Haziran 16:00 UTC’de yapılması planlanan YouTube canlı yayınına ilişkin planlarını açıkladı.

Bu duyuru kripto ve borsalarda ani ve patlayıcı bir tepkiyi ateşledi.

Kükreyen Kedi Milyarder Olma Yolunda

Özellikle, Solana blok zinciriGME, AMC ve KITTY gibi tabanlı tokenlar önemli ölçüde arttı. GME meme parasıGameStop (GME) şirketiyle hiçbir ilgisi olmayan şirket, yalnızca 24 saat içinde %110’luk bir yükselişle ve geçtiğimiz hafta %560’lık şaşırtıcı bir artış elde ederek en dikkat çekici artışı yaşadı.

Sonuç olarak, GME tüm bunlar arasında en iyi performans gösterenlerden biri haline geldi. Solana tabanlı meme paraları. Yatırımcılar, hisselerin alım satımında kısıtlamalar olması durumunda GME meme parasını GME hisselerine alternatif olarak düşünüyor.

Ayrıca GameStop hisseleri bir günde %47,5 oranında artış göstererek hisse başına fiyatı 46,55 dolara ulaştı. Gill’in paylaştığı ekran görüntüsüne göre GME hisselerindeki hisselerinin kavramsal değeri şu anda 586 milyon doları aşıyor.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Kükreyen Kitty'nin GME Konumu
Kükreyen Kitty’nin GME Pozisyonu. Kaynak: Reddit

Buna, değeri 232,75 milyon doların üzerinde olan 5 milyon hissesi ve 324,30 milyon doların üzerinde değere sahip alım opsiyonları da dahildir. Gill’in bu yatırımlardan elde ettiği gerçekleşmemiş kazancın toplamı yaklaşık 382,51 milyon dolardır.

“Roaring Kitty, GameStop hissesi GME’nin mesai sonrası işlemlerde hisse başına 67,50 dolara yükselmesiyle milyarder olmaya hazırlanıyor. Kobeissi Mektubu, eğer GME yarın mevcut seviyelerde veya üzerinde açılırsa, hisseleri ~325 milyon $ değerinde olacak ve toplamda ~1 milyar $ karşılığında ~700 milyon $ değerinde opsiyonlar olacak. söz konusu.

Bu finansal dev güç 2 Haziran’da ivme kazanmaya başladı. Gill Reddit’te açıkladı– Nisan 2021’den bu yana ilk gönderisi – GME hisseleri ve alım opsiyonlarındaki varlıklarının kavramsal değerinin 180 milyon doları aştığını söyledi.

Ek olarak, düşük piyasa değerine sahip meme koini Roaring Kitty (KITTY), tek bir günde %199’luk etkileyici bir artışla GME’nin patlayıcı gidişatını yansıtıyordu. Benzer şekilde, AMC tokenleri de olumlu etkileri hissetti ve değeri neredeyse iki katına çıktı. Bu daha geniş bir pazar eğilimine işaret ediyor.

Kükreyen Kedicik (KITTY) Fiyat Performansı
Kükreyen Kedicik (KITTY) Fiyat Performansı. Kaynak: BeInCrypto

Gill’in duyurusundan cesaret alan kripto tüccarları, bu yüksek riskli varlıklarda agresif bir şekilde pozisyon alıyor.

Lookonchain’e göre bir zincir üstü analiz platformda dikkate değer bir şey var aktivite büyük tüccarlardan. Sahibi olan böyle bir yatırımcı Solana cüzdancoux7GME ve KITTY coinlerine önemli yatırımlar yaptı.

Devamını oku: Book Of Meme (BOME) Nasıl Satın Alınır ve Bilinmesi Gereken Her Şey

Bu tüccar 5.000 tahsis etti Solana tokenleri (SOL)– yaklaşık 850.000 $ değerinde – 35,99 milyon GME jetonu satın almak için. Üstelik 8,6 milyon KITTY coin elde etmek için ilave 1.460 SOL (yaklaşık 248.000 $ değerinde) harcadı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/roaring-kitty-spark-meme-coin-surge/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir