BeinCryptoKriptohaber

Sektörün Lider Ağ Gezgini’nin Evi, Solana’da Piyasaya Sürüldü.

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Derecelendirilmiş monitörler düğüm ve düğüm operatörlerinin ve doğrulayıcıların milyarlarca değeri yönettiği Proof of Stake ağlarındaki düğüm operatörü performansı ve riski.

Rated, şunları tanıtmaktan mutluluk duyuyor: Solana Solana’nın ağ performansına ilişkin ayrıntılı, gerçek zamanlı bir genel bakış sunan Ağ Gezgini, kullanıcıların milyarlarca dolar değeri güvence altına alan konsensüs verilerinin ve doğrulayıcıların ayrıntılarını derinlemesine incelemesine olanak tanır.

Önemli miktarda blockchain ve işlem değeri internette yerel olarak oluşturuluyor, ancak nasıl performans gösterdikleri ve bunların altında yatan riskler hakkındaki bilgiler parçalanmış durumda. Blok kaşifleri önemlidir, ancak ağ operatörleri ve altta yatan blockchain altyapı sağlayıcıları tarafından yürütülen çalışmalar genellikle karanlıkta kalır.

Solana’nın performans odaklı tasarımı tamamen Solana Ağını oluşturan doğrulayıcılar ağına bağlıdır. Şu anda Solana’yı 1 milyondan fazla aktif staking hesabında yaklaşık 58 Milyar ABD Doları tutarında aktif hisse ile güvence altına alan yaklaşık 1767 doğrulayıcı bulunmaktadır.

Ağın gerçek yapısıyla ilgili sıklıkla sorular ortaya çıkar: Ağ operatörleri ve stakerlar kimlerdir? Hangi riskleri alıyorlar ve nasıl performans gösteriyorlar??

Anma Solana Ağ Gezgini API araçları paketi, operatör performansı, komisyonlar, ağ penetrasyonu, oylama etkinliği/gecikme süresi, istemci, coğrafi ve ana bilgisayar dağıtımı ve daha fazlası dahil olmak üzere ağın mevcut ve geçmiş durumuna ilişkin ayrıntılı bilgiler sağlayarak bu soruları yanıtlar. Blockchain alanında çalışma süresi, gecikme ve APY Bir ağın sağlığı ve içindeki operatörlerin durumuyla ilgili hikayenin yalnızca bir kısmını anlatan Rated, geliştirme ihtiyacını gördü RAVERRiske göre ayarlanmış performansı daha kapsamlı bir şekilde ölçmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir metodoloji.

Güvenilir ve güncel ağ durumu verileri, Solana gibi gelişmiş blok zincirleri için önemli bir temel oluşturur. Rated’in metodolojisi yalnızca Solana ağının özelliklerine ışık tutmakla kalmıyor, aynı zamanda daha fazla şeffaflığa, hesap verebilirliğe ve sürekli yeniliğe doğru ileriye doğru bir yol açıyor.

Rated’de Solana Explorer’ın piyasaya sürülmesi, Solana doğrulayıcı ağına değerli bir bağlam katıyor ve kullanıcıların ağın temel işleyişini izlemesini ve anlamasını kolaylaştırmada önemli bir adımdır.”

  • Amira @ Solana Vakfı

“Solana’ya desteği başlattığımız için gerçekten heyecanlıyız. Bu sürüm, ekosisteme maddi değer katacağını düşündüğümüz, ağın ürettiği sayısız veri noktasıyla mücadelede yeniliklerin omuzlarında duruyor.”

Solana’nın ağını ve operatörlerini keşfetmek için şu adresi ziyaret edin: Solana Derecelendirilmiş Kaşif

Derecelendirilmiş Laboratuvarlar Hakkında

Rated Labs, Web3 altyapısı veri alanında öncüdür. Şirket, 2022’deki kuruluşundan bu yana ağ gezgininde yaklaşık 250 bin tekil ziyaretçi, 15 bin MAU, 45’ten fazla entegrasyona yayılmış API’sinde 500 milyon çağrı ve ayrıca Lido da dahil olmak üzere Staking ekosistemindeki liderler ve yenilikçilerle ortaklıklar ve entegrasyonlar gördü. Meta maskeLiquid Collective, , Chorus One ve daha fazlası.

Bağlantılar: Kaşif | API’si | Basın kiti | Marka Yönergeleri

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/rated-home-of-the-industrys-leading-network-explorer-launches-on-solana/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir