BeinCryptoKriptohaber

Sense Chain: Zamanın Ana Varlık Olduğu Yeni Bir Dijital Sense-to-Sense Dünyası

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Şirket Arllekta küresel dijital ekonominin gelişimindeki amiral gemisi ürünlerinden birinin lansmanını sunuyor. Cümle Zinciri gezegenimizdeki her insanın ana yaşam kaynaklarından biri olan zamanı kullanarak para kazanabileceği küresel bir dijital iş ve eğlence ağıdır.

Ağın çekirdeği aşağıdakilerin uygulanmasını içerir: işletme aletler:

 • iki kullanıcı profili – biri tüzel kişiler (şirketler), diğeri bireyler için.
 • ana iş Anlam sözleşmesi ağa kaydolan her kullanıcıyla imzalanan SAAS’ın sağlanması için.
 • önceden doldurulmuş ve imzalanmış şablonlardan oluşan bir sistem kişileri algılamak ağdaki her eylemi kaydetmek için.
 • Kullanıcının yazılım uygulamasının geçmiş seçeneğinde ağdaki tüm işlemleri izlemeye ve kaydetmeye yönelik bir algoritma.
 • Kayıtlı olmayanlar da dahil olmak üzere tüm ağ kullanıcılarına açık, duyu sözleşmelerine dayalı bir duyu arama algoritması, kullanıcı adı, elektronik cüzdan numarası veya işlem numarası.
 • yüksek hızlı ödeme sisteminin uygulanması Arllecta Pay Global olarak para yatırmak/çekmek için.
 • Yerel işletmeler için bir dizi yerel ödeme yönteminin uygulanması.
 • Ticari anlamda bir sözleşmenin yürütülmesini 7/24 takip etmek için basit ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü.

“Ağın herhangi bir eylemi, dijital para biriminin bir ağ katılımcısından diğerine doğrudan aktarılmasından başlayarak ve bir endüstriyel tesisin inşası için çok aşamalı bir üretim sözleşmesinin imzalanmasıyla biten, oluşturulan bir duyu sözleşmesiyle kaydedilir.”

Yakın geleceğe yönelik iddialı planları arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, aşağıdaki işlevlerin uygulanması yer almaktadır:

 1. çeşitli küresel pazarlarla entegrasyon.
 2. Çeşitli yerel pazarlarla entegrasyon.
 3. her ağ kullanıcısı için çalışan bir analitik iş alanının oluşturulması.
 4. Şirketin yapay zeka alanındaki tüm ürün serisinin iş ağına entegrasyonu.
 5. ağ katılımcıları için finansal ve vergi raporlama sistemlerinin entegrasyonu.
 6. ağın eğlence oyun portallarıyla entegrasyonu.
 7. Tüm kanser türlerinin tümör öncesi erken teşhisi için kendi yapay zeka duyu-duyu uygulamasının entegrasyonu.
 8. Kardiyovasküler hastalıkların erken teşhisi için yapay zeka duyu-duyu uygulamasının entegrasyonu.

Ekip, gezegendeki herkesin kendi ülkesinden ayrılmadan kendi zevkine göre bir iş, hobi veya arkadaş bulabileceği yeni bir dijital dünya sunuyor.

Dijital dünyaları, kullanıcılara dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir işi bir dakika içinde başlatma olanağı sunuyor. İki basit adım (profili doldurmak ve mantıklı bir sözleşme oluşturmak), kullanıcının dünya çapındaki profesyonelleri ve benzer düşüncelere sahip kişileri dakikalar içinde hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyacaktır.

Dijital dünyada Duyu ZinciriGünümüzde dünyanın en gelişmiş ülkelerinin en iyi ekonomik modelleri hayata geçirilmiş olup, yalnızca kullanıcılarının refahına ve konforuna odaklanılmıştır.

Kullanıcılarının her biri için yalnızca çalışabilecekleri değil aynı zamanda en ilginç küresel veya yerel pazarlarda alışveriş yapabilecekleri ve çeşitli çevrimiçi eğlencelerle vakit geçirmenin tadını çıkarabilecekleri bir dijital ev yaratıyorlar.

“Her ağ katılımcısının hayatında geçirdiği her saatin değeri vardır.”

Kurucusu ArllektaEgger Mielberg.

Sense Chain sosyal ağları: Telgraf | Anlaşmazlık | X | İnternet sitesi

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/sense-chain-a-new-digital-sense-to-sense-world-where-time-is-the-main-asset/

Diğer Yazılar

1 of 4.674

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir