BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu Bitcoin ve Ethereum’dan Nasıl Daha İyi Performans Gösterdi?

Shiba Inu, bu yıl Bitcoin ve Ethereum gibi kripto pazarı devlerini geride bırakarak en iyi performans gösteren dijital varlıklardan biri olarak ortaya çıktı..

Özellikle bu dönüm noktası Shibarium’un ortasında gerçekleşti ve rekor sayıda işleme ulaştı.

Shiba Inu Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyor

Daha az ilgi görmesine rağmen Shiba Inu sessizce onu aştı Bitcoin ve Ethereum’un bu yılki fiyat performansı.

Yılın başından bu yana Bitcoin %64 gibi etkileyici bir artış göstererek yeni bir seviyeye ulaştı. tüm zamanların en yüksek seviyesi 73.000 doların üzerinde. Bu artış büyük ölçüde spot lansmanına bağlanıyor Bitcoin borsada işlem gören fonlar (ETF’ler) ABD’de görülen benzeri görülmemiş talep.

Benzer şekilde Ethereum da önemli bir büyüme göstererek yılbaşından bu yana %73 artış göstererek 4.000 dolara yaklaştı. Ethereum’un yükselişi etrafındaki spekülasyonlardan kaynaklanıyor potansiyel Ethereum ETF’si ve son zamanlarda Dencun YükseltmesiBlockchain ağındaki kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiren.

Ancak Shiba Inu’nun ŞİB token bu kazanımları gölgede bırakıyor. Aynı dönemde, SHIB’in fiyatı %246 oranında artarak 0,00003599 dolara ulaştı. Mevcut değer 0,00002779 $’a gerilemiş olsa da, kayda değer artışı bu yıl projeye duyulan yoğun ilgiyi ve heyecanı yansıtıyor.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu Fiyat Performansı
Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Shiba Inu’nun fiyat başarısının ana katalizörlerinden biri topluluğun Shibarium’un benimsenmesi ve kullanımı artıyor. Shibarium, geçen Ağustos ayında meme coin ekosistemi tarafından başlatılan bir Ethereum Layer 2 ağıdır. Shibarium ilgi kazandı Başlangıçtaki zorluklara rağmen Gate.io gibi büyük kripto platformlarıyla entegrasyonları bulunuyor.

ShibariumScan verileri ağdaki işlemlerin 412 milyonu aştığını gösteriyor, bu da ağdaki esnekliğin bir yansıması ve diğer Katman 2 ağlarına karşı rekabet gücü. Bu artış, blockchain endüstrisinde önemli bir oyuncu olarak statüsünü güçlendiriyor.

Devamını oku: 2024’te Shiba Inu (SHIB) Satın Almak İçin En İyi 6 Platform

Şibaryum işlemleri
Shibarium İşlem Sayısı. Kaynak: Shibarium Taraması

Dahası, DeFillama veri ağda kilitlenen varlıkların toplam değerinin, mevcut piyasa düzeltmesi sırasında 1,35 milyon dolara düşmesine rağmen yakın zamanda 2 milyon doların üzerine çıktığını gösteriyor. Yine de Shiba Inu geliştiricileri topluluğa ağ kullanımlarını artırma çağrısında bulundu.

“Shibarium bir blockchaindir. Daha fazla büyüme ve benimsenme görmek için yeni projeleri desteklememiz ve hoş karşılamamız gerekiyor. Daha sonra daha fazla işlem sayesinde daha fazla Kemik talebi ve daha fazla Shib yanması göreceğiz. Ciddi projeleri olan tüm büyük inşaatçıları ve aynı zamanda tüm meme paralarını da memnuniyetle karşılıyoruz. Gaz neredeyse bedava. Topluluk eğlenceli ve misafirperver.” Shiba Inu pazarlamacısı Lucie söz konusu.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/shiba-inu-outperform-bitcoin-ethereum/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir