BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB) %16 Rallisi İçin Poz Verdi mi?

Shiba Inu (ŞİB) 2024’ün yeni zirvelerine ulaşarak Mart ayına iyi bir başlangıç ​​yaptı ancak bu uzun sürmedi.

Düzeltmeler ve toparlanmanın ardından meme coin şu anda çok önemli bir fiyatta ve muhtemelen bu nedenle yükselişe geçecek.

Shiba Inu Balinaları Vazgeçmiyor

Shiba Inu’nun fiyatı %30’un üzerinde düzeltildi ayın başında, ancak bu büyüklerin cesaretini kırmadı cüzdan cüzdanlarına SHIB eklemeye devam eden sahipleri. Bir ay içinde bu balinalar tarafından 11 trilyonun üzerinde SHIB biriktirildi ve varlıkları 337 milyon dolar arttı.

Shiba Inu Balinası Birikimi.
Shiba Inu Balinası Birikimi. Kaynak: Santiment

O zamandan beri Shiba Inu öncelikle balina odaklı bir tokendırBu yatırımcılar fiyat hareketi üzerinde çok fazla etkiye sahip olma eğilimindedir.

Ek olarak meme coin, perakende yatırımcılarının elindeki inancı da gözlemliyor. Kârlılığa göre aktif adresler, ağa katılan yatırımcıların paranın içinde mi, paranın içinde mi yoksa dışında mı olduğunu gösterir.

Devamını oku: 2024’te Shiba Inu (SHIB) Satın Almak İçin En İyi 6 Platform

Şu anda aktif adreslerin %80’inden fazlası kâr veya zarar bekleyen yatırımcıların hakimiyetinde. Kâr amaçlı yatırımcılar katılımın yalnızca %18’ini oluşturuyor, bu da satışın şu anda SHIB sahiplerinin elinde olmadığını gösteriyor.

Karlılığa Göre Shiba Inu Aktif Adresleri.
Karlılığa Göre Shiba Inu Aktif Adresleri. Kaynak: İçineBlok

Bu, meme parasının fiyatındaki daha fazla artışı doğrulayacaktır.

SHIB Fiyat Tahmini: Boğa Sinyalleri Ön Aşamada

%28’den fazla iyileşmenin ardından, Shiba Inu’nun fiyatı 0,00003000 dolarlık desteği geri aldı. Yukarıda belirtilen faktörlere dayanarak, bu desteğin geri dönmesi ve toparlanması bekleniyor.

Yükseliş ve düşüş eğilimlerini tanımlamak için kullanılan, trendi takip eden bir momentum göstergesi olan Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) da yükseliş eğiliminin sinyalini vermenin eşiğinde.

Bu, SHIB’in listelerde tırmanmaya ve yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviye olan 0,00003599 $’ı etiketlemeye hazır olduğunun sinyalini verecektir. Bunun aşılması, SHIB için 2024’te yeni zirveler oluşturacaktır.

SHIB/USDT 1 günlük grafik.
SHIB/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB): Fark Nedir?

Ancak 0,00003000 dolarlık destek kaybedilirse meme coin potansiyel olarak 0,00002855 dolara düşecek. Bunu kaybetmek yükseliş tezini geçersiz kılacak ve fiyatı 0,00002500 doların altına gönderecektir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shiba-inu-price-posed-rally/

Diğer Yazılar

1 of 3.915

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir