BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB) Bu Düşüş Trendini Geçersiz Kılmayı Başarabilecek mi?

Shiba Inu’nun (ŞİB) fiyat, daha geniş piyasa işaretlerinden ve yatırımcılarının devam eden düşüş eğiliminden kurtulması için destek arıyor.

Bu, önümüzdeki günlerde SHIB sahiplerinin satıştan HODLing’e geçmesiyle gerçekleşebilir.

Shiba Inu Yatırımcıları Ciddi Görünüyor

Shiba Inu’nun fiyatı, yükseliş senaryolarında yatırımcılarının eylemlerinin etkisini her zaman fark etmedi çünkü meme koini çoğunlukla bir balina tokeniydi. Ancak perakende ve balinalar arasındaki inanç, meme coin için kesinlikle olumlu bir faktör.

Artışa yönelik bu artan güven, hareketlerinde açıkça görülüyor ve aktif mevduatlardaki düşüşte de açıkça görülüyor. Aktif Mevduatlar, SHIB’i cüzdanlarından döviz mevduatlarına taşıyan benzersiz adresleri ifade eder. Bu ölçümdeki ani bir artış aynı zamanda artan satış baskısıyla da eş anlamlıdır.

SHIB durumundaAktif mevduatlar sürekli olarak azalıyor. Şu anda bu ölçüm birkaç haftanın en düşük seviyesinde, bu da yatırımcıların varlıklarını satmaya pek istekli olmadığı anlamına geliyor.

Shiba Inu Aktif Mevduat.
Shiba Inu Aktif Mevduat. Kaynak: Santiment

Bu duygu, kısa vadeli yatırımcıların bile yükseliş eğiliminde olmasıyla daha da güçleniyor. Ellerinde bulundurdukları toplam arz, üç hafta içinde 22,3 milyon doların üzerinde değerde 1 trilyon SHIB azaldı.

Kısa vadeli yatırımcıların arzlarını bir aydan daha kısa bir süre tutma eğiliminde olması nedeniyle bu olumlu bir işaret. Sonuç olarak varlık satışa ve düzeltmelere açık hale gelir.

Bununla birlikte, kısa vadeli sahiplerin SHIB’lerini bir aydan fazla ve bir yıldan az bir süredir tutmaları nedeniyle kısa vadeli sahiplerden orta vadeli sahiplere geçiş olumlu.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Shiba Inu Tedarik Dağıtımı.
Shiba Inu Tedarik Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

Basitçe söylemek gerekirse, SHIB iyi bir yerde görünüyor.

SHIB Fiyat Tahmini: Bir Çıkış Arıyor

Shiba Inu’nun 0,00002387 dolarlık fiyatı, 0,00002093 dolarlık kritik desteğin üzerinde. Bu seviye bir süredir güçlü seyrediyor ve düşüş trendi çizgisi de öyle. Ancak SHIB, yatırımcıların da yardımıyla bir yükselişe yol açabilecek bir çıkış başlatıyor.

Aynı şekilde, meme coinin ilk önce 0,00002584 dolarlık direnci desteğe çevirmesi gerekecek. Bu, SHIB’i 0,00002835 dolarlık ihlale doğru iterek boğa koşusuna neden olabilir.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Shiba Inu Fiyat Analizi.
Shiba Inu Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan, 0,00002093 doların altındaki bir kırılma, bir sonraki önemli destek olan 0,00001473 dolara büyük bir düşüşle sonuçlanabilir. Ayrıca başarısız bir ihlal olasılığı da vardır. meme parasını konsolide tutabilir 0,00002584 $ ve 0,00002093 $ aralığında, her durumda yükseliş tezini geçersiz kılıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shiba-inu-shib-downtrend-invalidation/

Diğer Yazılar

1 of 4.672

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir