BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB), dogwifhat (WIF) tarafından geçilebilir mi?

Shiba Inu (ŞİB) piyasadaki en büyük ikinci meme parasıdır, ancak itibarına rağmen bir açıdan dogwifhat (WIF) ile önemli bir rekabetle karşı karşıyadır.

Bu durum SHIB’in günlük grafikte daha da düşmesine neden olabilir mi, yoksa toparlanma ihtimali var mı?

Shiba Inu Yatırımcıları WIF’i Tercih Ediyor mu?

Shiba Inu fiyat hareketi Mart ayının başından bu yana hayal kırıklığı yaratan bir olay oldu. Altcoin zaten sıkıntı çekiyor ve bu da sıkıntıyı artırıyor. Bir gecede sansasyon yaratan meme coin, şu anda dünyanın en büyük üçüncü meme coinidir.

Sadece 4 milyar dolarlık bir piyasa kapitalizasyonuna sahip olmasına rağmen WIF, 15,7 milyar dolar olan WIF’in neredeyse dört katı piyasa değeriyle SHIB’e önemli bir rekabet sağlıyor. WIF’in son 24 saatindeki toplam işlem hacmi yaklaşık 903 milyon dolar olurken, SHIB, 972 milyon dolarlık hacim kaydetti.

Shiba Inu ve dogwifhat Ticaret Hacmi.
Shiba Inu ve dogwifhat Ticaret Hacmi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu, SHIB’in sahip olduğu potansiyelin azaldığını ve WIF’in ortaya çıkışının, SHIB’in parasının karşılığını aldığını gösteriyor.

Devamını oku: 2024’te Shiba Inu (SHIB) Satın Almak İçin En İyi 6 Platform

Bu duygu muhtemelen o zamandan beri uzayacak SHIB’in bir kısmı zarara uğramak üzere. Değeri 2,52 milyar doların üzerinde olan 77,44 trilyondan fazla SHIB, kârlılığı kaybetmeye yakın. Bu arz 0,00003100 ila 0,00002500 dolar arasında satın alındı ​​ve altcoin şimdiden alt aralığa düşmeye yakın.

Shiba Inu GIOM.
Shiba Inu GIOM. Kaynak: İçineBlok

Dolayısıyla fiyattaki düşüş daha da uzayabilir.

SHIB Fiyat Tahmini: Aylık En Düşükler Yakın

Shiba Inu fiyatı, %15’ten fazla düzeltme kaydettikten sonra iki gün içinde 0,00002584 doların altına düşmeye yaklaşıyor. Bu destek hattı geçmişte birçok kez test edildi ve bu da kırılmayı oldukça önemli kılıyor.

SHIB muhtemelen 0,00002268 dolarlık destek seviyesini test etmek için aşağıya inecek. Yukarıda belirtilen koşullar göz önüne alındığında, bu düşüş bu kritik destek seviyesinin ötesine geçebilir.

SHIB/USDT 12 saatlik grafik.
SHIB/USDT 12 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB): Fark Nedir?

Ancak 0,00002584 dolarlık destek hattının önemi göz önüne alındığında, Shiba Inu fiyatı toparlanabilir ve 0,00002853 ABD dolarını geri alın. Bu seviye desteğe çevrilirse düşüş görünümü geçersiz hale gelecek ve SHIB bir kez daha 0,00003000 doları geçebilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shib-about-lose-dogwifhat-wif/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir