BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı %20 Daha Düşebilir

Shiba Inu (ŞİB) memecoinin son birkaç hafta içinde kazandığı desteği kaybetmesi nedeniyle fiyat düşüş eğiliminin mevcut %30’un üzerine çıkması bekleniyor.

Olası sonuç, günlük grafikte %20’lik bir düşüş daha olabilir, ancak SHIB kritik bir destek seviyesinden geri dönerse toparlanabilir.

Shiba Inu Fiyat Düşüşü Devam Ediyor

Shiba Inu fiyatı 0,00002542 $ seviyesinde işlem görüyor Bu yazının yazıldığı sırada meme coin 0,00002800 dolarlık desteği geri kazanamadı. Artan düşüş eğilimi, Bitcoin fiyatındaki düşüşün tetiklediği daha geniş piyasa düşüş işaretlerinden kaynaklanıyor.

SHIB yatırımcıları muhtemelen bu düşüşü uzatacak bir şey yaparak değil aslında hiçbir şey yapmayarak. Shiba Inu sahiplerinin minimum faaliyeti, fiyat hareketi için destek eksikliğinin önemli bir nedenidir.

Yeni yatırımcılar tamamen uzaklaşıyor ikinci en büyük medünyadaki jetonumAğ büyümesinin de gösterdiği gibi. Bu ölçüm, bir varlığın çekiş gücünü, esasen yeni adreslerin yaratılma hızını ölçmek için kullanılır. Aynı düşüş, Shiba Inu’nun her geçen gün çekiş gücünü kaybettiğini gösteriyor.

Shiba Inu Ağının Büyümesi.
Shiba Inu Ağının Büyümesi. Kaynak: Santiment

İkincisi, arzın bir kısmı kısa vadeli sahiplerinin eline geçti. Bu sahipleri varlıklarını bir aydan daha kısa bir süre ellerinde tutma eğilimindeler ve bu da onları ani satışlara karşı savunmasız hale getiriyor. Geçtiğimiz dört gün içinde, 582 milyon dolar değerinde 23 trilyondan fazla SHIB bu cüzdanlara taşındı ve bu da kar alma nedeniyle düzeltme potansiyelini artırdı.

Shiba Inu Tedarik Dağıtımı.
Shiba Inu Tedarik Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

SHIB Fiyat Tahmini: Başka Bir Gün, Başka Bir Düşüş

Görünüşe göre, Shiba Inu’nun fiyatı muhtemelen düşüşe tanık olacak Geçmişte hem direnç hem de destek olarak test edilen bir seviye olan 0,00002268 dolara yükseldi. Ancak bu fiyat 100 günlük EMA ile çakıştığı için çok daha güçlü destek 0,00002039 dolarda yer alıyor.

Şansı Shiba Inu fiyat düzeltmesi durduruluyor muhtemelen bu seviyede, bu da %20’lik bir düzeltmeye işaret ediyor.

SHIB/USDT 1 günlük grafik.
SHIB/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan 100 günlük EMA, SHIB’in geri döndüğü destek seviyesi görevi görebilir. Meme coin fiyatın bu noktadan itibaren hareket yönünü değiştirirse 0,00002835 dolarlık dirence doğru yükselebilir. Bunun ihlal edilmesi düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shib-price-decline-possible-analysis/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir