BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Bu Hafta Sonu Neden Düşebilir?

Shiba Inu (ŞİB), daha geniş piyasa işaretlerinde gözlemlenen toparlanma eksikliği nedeniyle bir düşüş kaydetme tehdidiyle karşı karşıya.

SHIB yatırımcıları da yükselişe pek sıcak bakmıyor, bu da meme coin için kayıp anlamına gelebilir.

Shiba Inu Balinaları Bir Sorundur

Shiba Inu’nun fiyatı, SHIB sahiplerinin desteğinin azalması nedeniyle bir fiyat düzeltmesi yaşayabilir. Bu meme coin meraklıları, artan satış baskısında da görülebileceği üzere bir ralliye yönelik iyimserliğini kaybediyor.

Son iki ayda adresler 1 milyon dolardan fazla ve 10 milyon dolar değerinde SHIB tedariklerinin büyük bir kısmını sattılar. Yaklaşık 10 milyar dolar değerindeki SHIB’in cüzdanlarından çıkması meme coin üzerinde düşüş yönlü bir etki yarattı.

Bu tür büyük satışlar, bir varlığın toparlanma sırasında sahip olabileceği potansiyele karşı koyma eğilimindedir. Shiba Inu’nun durumu.

Shiba Inu Balina Holdingleri.
Shiba Inu Balina Holdingleri. Kaynak: İçineBlok

Dahası, bu memecoinin Bitcoin ile paylaştığı korelasyon da kazanımlarını tehdit ediyor. SHIB, BTC ile 0,81 gibi yüksek bir korelasyona sahip. Yüksek korelasyon, iki varlık arasında güçlü bir istatistiksel ilişki olduğunu gösterir. Bu, birindeki değişikliklerin diğerindeki değişikliklerle yakından ilişkili olduğu anlamına gelir.

Bitcoin’in daha büyük bir varlık olduğu ve aynı zamanda düşüş işaretlerini de fark ettiği göz önüne alındığında, Shiba Inu için yükseliş sonucunu tahmin etmek zor. Bu nedenle meme coinin düşüş hafta sonu yaşaması ihtimali oldukça yüksek.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Bitcoin ile Shiba Inu Korelasyonu.
Bitcoin ile Shiba Inu Korelasyonu. Kaynak: Bloğun içine

SHIB Fiyat Tahmini: Destek Başarısız Olabilir

Shiba Inu’nun fiyatı düşüş trend çizgisi altında işlem görüyor çoğunlukla Mart ayının başından beri. Meme coin geçmişte çıkış denemeleri yapmış olsa da yükselişini sürdürmeyi başaramadı.

Sonuç olarak, SHIB artık ihlali başaramamakla tehdit ediliyor düşüş trendi çizgisinin ve 0,00002093 dolara geriledi. Bu desteğin kaybedilmesi, 0,00001491 dolara önemli bir düzeltmeyle sonuçlanacaktır.

Devamını oku: Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Shiba Inu Fiyat Analizi.
Shiba Inu Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Shina Inu’nun düşüş tezini geçersiz kılmak için günlük 0,00002584 doların üzerinde bir mum çubuğu kapatması gerekiyor. Böyle bir yukarı yönlü hareket, SHIB’in Mart ayından bu yana sürdürdüğü azalan trend çizgisini kırabilir ve fiyatları 0,00002835 $ veya daha yüksek bir seviyeye doğru itebilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shiba-inu-shib-price-correction-this-weekend/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir