BeinCryptoKriptohaber

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Kâr Bölgesine Yakın: İvme Tutacak mı?

Shiba Inu fiyatı şu anda yatırımcılarına önemli karlar getirmenin eşiğinde. Hedef de çok uzak değil ancak meme coin bunun gerçekleşmesi için gerekli olan yükseliş momentumunu kaybediyor.

Ancak işler ters giderse, şans Shiba Inu hedefe ulaşıyor ve kar elde etmek oldukça kasvetli olacaktır.

Shiba Inu Fiyat Düşüşü Muhtemel

Shiba Inu fiyatı ciddi bir büyüme kaydetmeyi başardı ancak son üç günde bu artış yavaşladı. 5 Mart’tan bu yana, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) düşüş eğilimi gözlemliyor.

Shiba Inu RSI ve MACD.  Kaynak: TradingView
Shiba Inu RSI ve MACD. Kaynak: Ticaret Görünümü

Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir piyasadaki aşırı alım veya aşırı satış koşullarını değerlendirmek için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğünü ölçer. Yüksek bir RSI, potansiyel olarak fiyat düzeltmesine işaret eden aşırı alım koşullarını gösterirken, düşük bir RSI, potansiyel olarak bir satın alma fırsatına işaret eden aşırı satış koşullarını gösterir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) bir momentum göstergesi Bu, bir menkul kıymetin fiyatının iki hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösterir. Bir MACD hattı ve bir sinyal hattından oluşur. Bu çizgiler arasındaki geçişler, trend momentumundaki değişiklikleri gösterir; MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerine geçtiğinde yükseliş sinyalleri, altından geçtiğinde ise düşüş sinyalleri oluşur.

Birincisi hala biraz iyimser olan nötr çizginin üzerinde kalmayı sürdürürken, ikincisi zaten aşağı yönlü kırmızı mumlar gönderiyor.

Buna ek olarak, Shiba Inu yatırımcıları varlıklarını devrederek karlarını güvence altına almanın yollarını arıyor. Kâr rezervasyonu genellikle tokenların borsa adreslerine hareketi ile bildirilir ve aynı şey Aktif Mevduatlarda görülen artışta da görülebilir.

Shiba Inu Aktif Mevduat.  Kaynak: Santiment
Shiba Inu Aktif Mevduat. Kaynak: Santiment

Bu yükseliş şunu gösteriyor ŞİB arzlarını borsa cüzdanlarına yatırarak kar elde etmek isteyen sahipleri. Bu nedenle, satış gerçekleşirse sonuç oldukça aşağı yönlü olacaktır. Shiba Inu fiyatta düşüşe neden oluyor.

SHIB Fiyat Tahmini: Ancak Bu Önlenebilir

Shiba Inu fiyat şu anda 0,00003513 $ seviyesinde işlem görüyor ve son iki haftada %271’lik bir büyüme gösteriyor. Yukarıda belirtilen koşullar fiyat hareketini etkiliyorsa, 0,00003084 dolara bir düşüş muhtemel. Ancak şu anda meme coin 0,00003599 dolarlık direnç seviyesini aşmaya yakın.

SHIB/USDT 4 saatlik grafik.  Kaynak: TradingView
SHIB/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu engel önemlidir çünkü 0,00002800 ile 0,00003599 dolar arasında 1,6 milyar dolar değerinde yaklaşık 46,32 trilyon SHIB tokeni satın alınmıştır. Bu seviye desteğe çevrildiğinde arzın tamamı kârlı hale gelecektir.

Shiba Inu GIOM.  Kaynak: IntoTheBlock
Shiba Inu GIOM. Kaynak: İçineBlok

Bu potansiyel olarak yatırımcılar arasındaki yükseliş eğilimini yeniden alevlendirebilir ve onların karlarını “erken” olarak rezerve etmelerini engelleyebilir. Sonuç olarak, SHIB fiyatı daha da kazanç sağlamak için başka bir fırsat sağlayacaktır. Potansiyel olarak 0,00004000 doları bile ihlal edebilir ve düşüş tezini geçersiz kılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/shib-price-rise-profits-possible/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir