BeinCryptoKriptohaber

Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Coinbase, kurumsal ve müşteri USDC bakiyelerinin önemli bir kısmını Base ağına kaydırma planını duyurdu.

Coinbase Tüketici Ürünleri Başkanı Max Branzburg, bu stratejik geçişin verimliliği artırmayı hedeflediğini vurguluyor ve güvenlik müşteri fonlarını yönetmek.

Coinbase Blockchain Teknolojisini Benimsiyor

Zincir üzerinde daha fazla varlık depolamaya yönelik bu dönüş, dijital varlık yönetiminde ileri bir adıma işaret ederek diğer şirketlerin takip edeceği bir emsal teşkil ediyor.

Branzburg, “Bu, Coinbase kullanıcı deneyimini etkilemeden müşteri fonlarını daha düşük ücretlerle ve daha hızlı ödeme süreleriyle yönetmemizi ve güvence altına almamızı sağlıyor.” belirtilmiş.

Coinbase Müşterinin dijital varlıklarını, barındırılan dijital varlık cüzdanlarında güvence altına alarak bunların korunmasını sağlar. Nitekim Şirket, bu varlıkların yalnızca müşteriye ait olduğu ilkesini sürdürmektedir. Sonuç olarak ekip, dijital varlıkları güvence altına alacak altyapıyı titizlikle tasarlayarak ticarete ve diğer hizmetlere kesintisiz erişim sağlıyor.

Coinbase, gerçek zamanlı dahili defter sistemleriyle müşteri fonlarını kurumsal varlıklarla karıştırma riskini ortadan kaldırır. Bu uygulama geleneksel bankacılıkta yaygın olarak görülüyor ve Kripto borsası FTX’in çöküşü.

Devamını oku: Coinbase İncelemesi 2024: Yeni Başlayanlar İçin En İyi Kripto Borsası mı?

Kripto yatırımcısı Ryan Sean Adams, Coinbase’in zincir içi geçişini daha geniş bir endüstri değişiminin işareti olarak görüyor.

“Eninde sonunda tüm kripto borsaları zincir üzerinde hareket edecek. Sonra bankalar. Her varlık gelecekteki bir simgedir. Her banka geleceğin zinciridir. Ethereum dünyanın yerleşim katmanıdır” dedi Adams söz konusu.

Bu duygu, blockchain teknolojisinin finansal sistemi yeniden şekillendirme potansiyelini yansıtıyor. Gerçekten de Coinbase, daha merkezi olmayan ve verimli bir geleceğe doğru ilerlemeye öncülük ediyor gibi görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/coinbase-transfer-funds-base-network/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir