BeinCryptoKriptohaber

Solana İşlem Hacmi 3 Milyar Doları Aştı, ROE ve QUBE Yatırımcıları Çekti

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Solana (SOL), yüksek performanslı ağ, yakın zamanda günlük işlem hacmi 3 milyar doların üzerine çıktı.

Solana’nın Yüksek Performansı

2017 yılında Anatoly Yakovenko tarafından kurulan Solana, kitlesel benimseme için oluşturulmuş ve yüksek hızlar ve uygun maliyetler sunarak blockchain teknolojisinde ölçeklenebilirliği artırmayı amaçlayan açık kaynaklı bir blockchain platformudur.

Solana ekosistemi, oyun, NFT’ler, ödemeler ve diğer finans faaliyetlerindeki merkezi olmayan uygulamalar (dapp’ler) için kullanılıyor. Farklı kullanım durumlarına sahip bir platform olarak, daha fazla blockchain geliştiricisi tekrar tekrar bu kullanıma geri dönüyor.

Bu, daha fazla etkinlik ve saldırılara karşı daha fazla güvenlik açığı anlamına gelirken, dolandırıcılıkBu aynı zamanda ticaretle ilgili daha fazla hacim anlamına da gelir.

Aralık ayında SOL, katman-1 arasında yer aldı hisse kanıtı altcoin rallisine hakim olan ağlar yüksek oranda fiyat artışı elde etti.

Bazı kripto para birimi tahminleri SOL’un 150 dolarlık bir fiyata ulaştığını gördüğünden, 24 saatlik işlem hacminde yakın zamanda ulaşılan 3 milyon doların üzerindeki yükseklik, ekosistemdeki bazı analistler tarafından yükseliş sinyali olarak alındı.

Geçtiğimiz yıl SOL %348,5 oranında bir değişim yaşadı. Bununla birlikte, bu yazının yazıldığı an itibarıyla kripto piyasası değeri 40.450.588.570 $’dır ve 14 günlük, 7 günlük ve 24 saatlik fiyat grafiklerinde sırasıyla %7,2, %4,8 ve %6,9 düşüşle 91,30 $’dan satılmaktadır.

Borroe Finance ve Aşamalı Ön Satışı

Borroe Finans bir DeFi Web3 Yaratıcılarını ve işlerini finanse etmenin yeni bir yolunu sunan proje. Mükemmel Web3 şirketlerinin bağış toplamasına yardımcı olmak için blockchain, NFT ve yapay zekayı finans ekosistemine dahil eden yeni anında finansman modelini kullanıyor.

Borroe Finance, kullanıcıların abonelikler ve telif hakları gibi gelecekteki geliri temsil eden NFT’leri basitçe basıp bunları piyasada indirimli olarak satarak peşin nakit akışı oluşturmalarına yardımcı oluyor. Pazar yeri, Web3 işletmelerinin istekli yatırımcıları olan Web3 meraklılarını bir araya getiriyor.

Borroe Finance projesinde ekibe Michael Price ve Maxim Prishchepo başkanlık ediyor ve akıllı sözleşmesi BlockAudit tarafından başarıyla denetlendi.

Bu kayda değer bilgi, yatırımcılara, şu anda 4. Aşamada olan ve 2,6 milyon doların üzerinde fon toplayan ön satıştan itibaren projeye güvenmeleri ve yatırım yapmaları için nedenler verdi.

Borroe Finance Ön Satış

InQubeta: Yapay Zeka Yatırımlarını Demokratikleştirme

Küresel yapay zeka (AI) endüstrisi en hızlı büyüyen pazarlardan biri ve 2030 yılına kadar 1,5 milyar doların üzerine çıkması bekleniyor.

Bu potansiyele ve ortaya çıkan blockchain ve kripto para birimi alanına güvenen InQubeta, yapay zekaya kolay yatırım yapma fırsatı sunuyor.

Qubeta’da NFT pazarı QUBE token sahiplerinin yatırım yapması için platformda listelenebilecek NFT’lere yatırım fırsatları sunmanın yeni bir yolunu sunuyor.

QUBE tokenleri aynı zamanda InQubeta ekosistemindeki stake etme ve yönetim faaliyetleri için de kullanılacak.

Pazar, yapay zeka teknolojisinin büyümesini desteklemeye adanmış tutkulu bir yatırımcı topluluğudur.

Ayrıca, her bir yatırım fırsatı, yatırımcıların bütçelerine göre yatırım yapabilmeleri için hisse bazlı NFT’lerin kesirli parçalarına bölünecek. Yatırımcılar yatırım değerlerine göre ödül ve avantajlar elde ederler.

Bu yazının yazıldığı an itibarıyla QUBE ön satışı 8,3 milyon doların üzerinde bağış topladı ve 7. aşamada.

InQubeta Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/solana-trading-volume-exceeds-3b-roe-qube-attract-traders/

Diğer Yazılar

1 of 3.259

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir