BeinCryptoKriptohaber

Solana ve NuggetRush Artan Piyasa Faaliyetini Görüyor.

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto piyasası dinamiklerde bir değişime tanık oluyor. Solana (SOL) bitti %275 Geçtiğimiz yıldan bu yana piyasa faaliyetlerinde artış kaydedilirken, NuggetRush ön satışında ilerleme kaydediyor.

Bitcoin Çöküşü ve Piyasaya Genel Bakış

Spot Bitcoin borsa yatırım fonları yakın zamanda piyasaya sürüldü ve sektörde karışık tepkiler aldı. Spot Bitcoin ETF lansmanı da birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılandı %6 amortisman Bitcoin’in son 30 gündeki değerinde

Bu arada Pantera Capital’in yönetici ortağı Paul Veradittakit dedi Kripto piyasasının 2021-2023 çöküşünü önceki ayı piyasalarında görülenden çok daha dayanıklı bir temelle terk ettiği görülüyor.

Devam eden satış baskısı kısmen Spot Bitcoin ETF’nin onayına bağlanıyor ve Bitcoin 23 Ocak’ta 38.555 dolara geriledi.

Bitcoin fiyatındaki düşüş önemli bir tasfiyeyi tetikledi ve bunun sonucunda 55,52 milyon dolarlık uzun pozisyonlar ve 27,42 milyon dolarlık kısa pozisyonlar oluştu.

ETH dahil en iyi altcoinler, MATİK ve ayrıca BNB son 7 günde %5,5 – %12,5 arasında kayıplar gördü

Solana’nın Eşsiz Konumu

Solana (SOL), son bir yılda olağanüstü bir performans sergiledi ve olumsuz piyasa koşullarına rağmen ETH’den çok daha iyi bir performans sergiledi.

Daha da önemlisi, Solana’nın fiyatı, BTC ETF onaylarının ardından büyük bir yeniden fiyatlama yaşamadı; bu, daha geniş piyasaya kıyasla farklı bir piyasa tepkisi daha olduğunu gösteriyor.

CoinGecko’ya göre Solana (SOL) şu anda aylık zaman diliminde %20’nin üzerinde bir düşüşü temsil eden 91 dolar civarında işlem görüyor.

NuggetRush: GameFi ile Kripto Arasında Köprü Kurmak

Mevcut piyasa ile oynaklık ve türbülans, NuggetRush GameFi teklifiyle meme coin ekosistemine daha fazla fayda sağlamayı hedefliyor.

NuggetRush, altın madenciliğini, kripto para birimlerini ve zanaatkar madenciliğini, oyun içi varlıkların altın veya nakit gibi gerçek dünyaya dönüştürülmesine yönelik birçok fırsat sunan bir oyun platformunda birleştiriyor.

Eğlenceli olmanın yanı sıra NuggetRush, topluluklarını tanıtmayı amaçlıyor ve etkileyici oyun ruhuyla uyumlu.

En dikkat çekici yönlerinden biri NuggetRush (NUGX) koleksiyonunda hem oyun avatarları hem de tahsil edilebilir NFT’ler olarak işlev gören karakterlere sahip olmasıdır.

Maxwell Stoneforge ve Amelia “Mia” Gallagher gibi karakterler oyun dünyasına daha fazla gerçekçilik getiriyor. NUGX, NFT’lerin stake edilmesi için teşvikler sağlıyor ve aynı zamanda bir yönetişim token sistemi başlatarak NUGX sahiplerinin platformun karar alma süreçlerine katılmasını sağlıyor.

Beşinci tur ön satış için tahsis edilen tokenların %70’i şimdiden satıldı. Mevcut fiyatı token başına 0,018 dolar olan proje, ön satışın başlamasından bu yana 1,5 milyon doların üzerinde bağış topladı.

SolidProof denetimi, sözleşme sahipliğini topluluğa ait hale getirme planıyla NUGX’in şeffaflığını daha da güçlendiriyor.

Nugget Rush Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/solana-and-nuggetrush-see-increased-market-activity/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir