BeinCryptoKriptohaber

Solana’nın Yükseliş Metrikleri NovaDEX’i Yeni Zirvelere Taşacak

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Solana ekosistem, yerel tokenından bu yana büyük bir genişleme kaydetti, SOL2023’ün 4. çeyreğinde ivme kazandı ve yılbaşından bu yana %700’ün üzerinde kazanç elde etti. Devasa ralli, Bonk gibi projelerin uçuşa geçmesiyle genel olarak ekosistemi etkiledi.

Şimdi, NovaDEX adı verilen yeni bir merkezi olmayan borsa (DEX), en büyük DEX haline gelmek için bu devasa büyümeden yararlanmayı hedefliyor. Bu proje hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

NovaDEX’e Katılmak İçin Buraya Tıklayın

NovaDEX (NVX) nedir?

NovaDEX, kullanıcılara Konsantre Likidite AMM, Getiri Tarımı, Spot Ticaret ve Standart AMM gibi kapsamlı özellikler sunmayı amaçlayan Solana merkezli bir DEX’tir.

Bu borsanın ana ağı zaten faaliyete geçti ve şu anda sayıları topluyor: DeFi uzay. İşlem sayısı 85.000’i geçerken, NVX tokenını elinde bulunduran kişi sayısı 1.900’ü geçti.

NovaDEX’in Benzersiz Özellikleri

Solana blok zinciri üzerine kurulu bir borsa olarak NovaDEX, kendisini piyasadaki birçok rakibinin önüne geçiren bazı heyecan verici benzersiz özellikler sunuyor. DeFi uzay.

Aktif Likidite Yönetimi

Aktif Likidite Yönetimi, NovaDEX’in sunduğu yeni işlevlerden biridir. Bu yeni fonksiyonun yardımıyla, NovaDEX LP olarak da bilinen likidite sağlayıcıları, varlıklarını önceden belirlenen fiyat aralıkları dahilinde aktif olarak yönetebilmektedir. Ayrıca Versiyon 3 (V3) DEX modellerinin kullanıma sunulması likidite sağlama sürecini basitleştirdi.

Likidite sağlayıcılar, NovaDEX V3 modeli kapsamında sermayelerinin aktif olacağı kesin fiyat aralıkları belirleyebilirler. Böylece NovaDEX’teki LP’ler azaltılmış avantajlardan yararlanıyor kaymaesnek risk yönetimi ve daha yüksek potansiyel getiri.

Geliştirilmiş Ticaret Deneyimi

NovaDEX, Solana blok zincirinin verimliliğini kullanarak işlemlerin Ethereum’da olduğundan çok daha hızlı ve gas maliyetlerinin çok altında gerçekleşmesine olanak tanıyor. Kullanıcılar ayrıca NovaDEX borsasındaki herhangi bir token için izinsiz olarak istedikleri herhangi bir likidite havuzunu oluşturabilirler.

NovaDEX’in NVX Tokenı Neden Büyük Büyüme Görecek?

Solana metriklerine göre NovaDEX, DeFi sektöründeki en iyi DEX’ler arasında yer alma potansiyeline sahip. Ayrıca NVX halihazırda BitMart ve MEXC gibi merkezi borsalarda listeleniyor. Ek olarak, Solana blok zincirindeki en büyük DEX’lerden biri olan Jüpiter’de alım satım yapılabilir.

Jüpiter, Kasım ayındaki yaklaşık 4 milyar dolar ve Ekim ayındaki 1 milyar dolardan Aralık ayı itibarıyla 16 milyar doların üzerinde işlem hacmi elde etti ve bu da NovaDEX’in NVX’i için iyi bir haber olan büyük bir tüccar akışının sinyalini verdi.

Ek olarak, Jüpiter yakın zamanda Şubat 2024’te 480 milyona ulaşarak günlük işlem hacmi açısından en büyük DEX olan Uniswap’i geride bıraktı. NVX, Jüpiter’in yanı sıra Solana merkezli iki üst düzey DEX’te de (Radium ve Orca) listelendi.

Çözüm

NovaDEX projesi büyük bir potansiyele sahip ve Solana blok zincirinin yüksek işlem hızından ve düşük ücretlerinden yararlanacak. Üstelik platform, DeFi alanındaki en güvenli DEX’lerden biridir. NovaDEX ekibi sayesinde proje, yatırımcılar ve tüccarlar için güvenli olduğundan emin olmak amacıyla QuillAudits tarafından denetlendi.

NovaDEX’e Katılmak İçin Buraya Tıklayın

Resmi Bağlantılar:

İnternet sitesi | heyecan | Anlaşmazlık | Orta

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/novadex-to-capitalize-on-solanas-massive-network-growth/

Diğer Yazılar

1 of 5.813

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir