BeinCryptoKriptohaber

Sonic Lansmanı Fantom’u Saniyede 2.000 İşleme Çıkaracak

Hayalet Sonic’i tanıtmaya hazırlanıyor. Bu, işlem işleme yeteneklerini saniyenin altında kesinlik ile saniyede 2.000 işleme (TPS) yükseltmek için tasarlanmış bir platformdur.

Bu gelişme, Opera ağının maksimum 200 TPS’ye ulaşan mevcut yeteneklerinde önemli bir sıçramaya işaret ediyor. Bu yılın yaz sonu veya sonbahar başında piyasaya sürülmesi planlanan Sonic, Fantom’un evriminde önemli bir adımı temsil ediyor.

Fantom’un Sonic Güçleri 2.000 TPS

Fantom tarafından Aralık 2019’da tanıtılan Opera ağı, Eşzamanlı Ortak Bilgi (CCK) ve Lamport Zaman Damgaları gibi teknolojileri kullanarak izinsiz DAG tabanlı bir protokol oluşturmasıyla övgü topladı. Bu girişim, Ethereum’un o zamanki yeteneklerini geride bırakarak daha hızlı ve daha ölçeklenebilir bir alternatif sundu.

Opera büyüme Kilitli Toplam Değerin (TVL) 2022 yılına kadar 10 milyar doların üzerine çıkması başarısını ve geniş çapta benimsenmesini yansıtıyor. Başarılarına rağmen, Fantom’un Opera ağı zorluklarla karşılaştıözellikle talebin yoğun olduğu zamanlarda, tıkanıklığın kullanıcı deneyimini etkilediği durumlarda.

Fantom Toplam Değer Kilitli
Fantom Toplam Değeri Kilitlendi. Kaynak: DeFiLlama

Sonic, artan işlem hızı vaat eden ve her ikisi için de Fantom’un altyapısını geliştiren bir çözüm sunarak bu sorunları çözmeyi amaçlıyor. Katman 1 ve Katman 2 zincirleri.

“Sonic, L1 ve L2 zincirleri için 180 milyonun üzerinde günlük işlemi gerçek, saniyeden kısa onay süreleriyle işleyebilen ve Fantom’u tamamen yeniden başlatmanın temelini oluşturacak, sınıfının en iyisi yeni bir paylaşımlı sıralayıcı oluşturmak için kullanılacak. yeni topluluk merkezli marka”, Fantom Vakfı CEO’su Michael Kong, söz konusu.

Fantom’un stratejisi köprü kurmaya odaklanan bir yönetim önerisi içerir ve güvenlik Özellikle Ethereum ile güveni en aza indirilmiş bir köprüyü vurgulayan geliştirmeler. Bu teklif, ücretleri ve kesinlik sürelerini en aza indirirken işlemleri merkezi olmayan hale getirmeyi ve güvence altına almayı amaçlıyor. Ek olarak plan, merkezi olmayan finansta daha geniş bir katılımı kolaylaştırmak için stake etme protokollerinde bir değişikliğin ana hatlarını çiziyor (DeFi).

Devamını oku: Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Duyuruda ayrıca Sonic Labs hibe programı aracılığıyla yenilikçiliği teşvik etmeye yönelik devam eden çabalar vurgulanıyor ve oyun dahil çeşitli alanlardaki geliştiriciler destekleniyor. DeFive sosyal medya.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ali M., https://beincrypto.com/fantom-to-launch-sonic-summer/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir