CointelegraphKriptohaber

Square Enix, Simbiyogenez NFT’leri için açık artırma tarihlerini duyurdu

Final Fantasy oyun geliştiricisi Square Enix, yakında çıkacak olan Symbiogenic non-fungible token’ları (NFT’ler) için açık artırma tarihlerini açıkladı. Ekip, 24 Kasım’da sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda NFT’leri üç parti halinde satacağını söyledi. İlk parti 27-28 Kasım, ikincisi ise 30 Kasım-1 Aralık tarihleri ​​arasında açık artırmaya çıkarılacak. 4 ve üçüncüsü 2 Aralık’tan 3 Aralık’a kadar. Symbiogenic, Square Enix’in Ethereum tabanlı NFT’leri içeren yakında çıkacak blockchain oyunudur.

Oyunun belgelerine göre ilk aşama katmak faset ve mesh karakterlerini içerir ve yalnızca “paydaşların” katılımına izin verir. Bu, 27-28 Kasım aşamasına yalnızca erken yatırımcıların katılabileceği anlamına geliyor gibi görünüyor. İkinci ve üçüncü aşamalar irade Belgelerde, “izin verilenler listesine giriş kampanyası” katılımcılarının kullanımına açık olacağı belirtiliyor.

Oyunun ekibi, 7 Kasım’dan 21 Kasım’a kadar izin verilenler listesine giriş kampanyasını yürüttü. Koleksiyonerlerden bir dizi testin yanı sıra Symbiogenic oyun dünyasının prototip versiyonunda gerçekleştirilen bir “hazine avına” katılmaları istendi.

Ana sayfasında gösterildiği gibi simbiyogenez oyun dünyası. Kaynak: Square Enix.

Katılımcılar, bu etkinliklerin sonucunda NFT “kalıntıları” kazandılar ve 2. aşamaya katılmaya yönelik puanlar kazandılar. 2. aşamada en yüksek puana sahip 50’ye kadar NFT almalarına izin verilecek ve ayrıca 51’den 300’e kadar sıralanan 40 rastgele katılımcıya izin verilecek. Katılımcıların geri kalanının 3. aşamadaki öğeler için teklif vermesine izin verilecek.

Square Enix, Symbiogenic’i “anlatı kilidi açılmış bir NFT eğlencesi” oyunu olarak tanımlıyor. 21 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Square Enix, şirketin iddia ettiği Final Fantasy oyun serisinin yaratıcısıdır. satılmış 173 milyondan fazla ünite. BT Final Fantasy NFT takas kartlarını piyasaya sürdü 31 Mart’ta. Nisan ayında şirket bunu duyurdu Web3 altyapı sağlayıcısı Elixir ile ortaklık kuruyorduHer ne kadar ortaklığın ayrıntıları az olsa da.