BeinCryptoKriptohaber

Staking’i Sağlayan Lider Platform Olarak SEI ve TIA Fiyatı Nasıl Tepki Verecek?

Önde gelen kripto borsalarından biri, KuCoiniki kripto varlığı için staking’i etkinleştirdi – Sei (SEI) ve Celestia (TIA).

Bu gelişme, yatırımcılara staking ödülleri yoluyla pasif gelir elde etmek için yenilikçi bir yol sunuyor.

KuCoin’in SEI ve TIA Staking Desteği Fiyatları Nasıl Etkileyecek?

içerme KuCoin Earn’deki SEI ve TIA’nın stake portföyü çeşitleniyor yatırımcılara sunulan seçenekler. Beklenen bir durumla Yıllık Yüzde Oranı (Nisan) SEI için %3 ve TIA için daha cazip bir %11 olan bu varlıklar, geniş bir yatırımcı yelpazesinin risk toleransını ve yatırım stratejilerini karşılayacak şekilde uyarlanmış kazanç potansiyeli için çeşitli beklentiler sunmaktadır.

Ancak katılımcıların şunu fark etmesi çok önemlidir. Her yatırım gibi stake etme de doğası gereği riskler taşır. KuCoin, yatırımcıları stake etmeyle ilgili riskleri iyice değerlendirmeye çağırdı.

“KuCoin Earn bir risk yatırım kanalıdır. Yatırımcılar katılım konusunda duyarlı olmalı ve yatırım risklerinin farkında olmalıdır” diye uyardı KuCoin.

Devamını oku: Güvenebileceğiniz En İyi 10 Kripto Staking Platformu (2024 Sürümü)

Risklere rağmen TIA, teknik açıdan ilgi çekici bir anlatı sunuyor. Altcoin şu anda 17,78 dolar seviyesinde fiyatlanıyor ve Volatilite Günlük grafikte Daralma Deseni (VCP). Fiyat oynaklığının azalmasının ve ticaret aralıklarının daralmasının göstergesi olan bu model, genellikle önemli fiyat hareketlerinden önce gelir.

VCP’nin boyun çizgisi 18,5 dolar seviyesinde bulunuyor. Analiz önemli bir rakam öngörüyor TIA için fiyat artışıStaking talebinin bu boyun çizgisinin ötesinde bir kırılmayı katalize etmesi durumunda potansiyel olarak yaklaşık %30 artarak 23,35 dolara yükselebilir.

Celestia (TIA) Fiyat Performansı
Celestia Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Tam tersine, SEI’nin fiyat yörüngesi Ocak 2024’teki zirvelerden uzanan önemli bir trend çizgisinde dirençle karşılaşıyor. SEI’nin yükseliş trendine girebilmesi için, önemli ticaret hacminin desteğiyle bu direncin üzerinde bir günlük kapanışa ulaşması zorunludur.

SEI Fiyat Performansı
SEI Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

SEI’nin 0,58 dolar seviyesinde güçlü bir destek bulduğunu belirtmekte fayda var. Bu noktanın altındaki bir kırılma, fiyatın 0,45 dolara doğru aşağı yönlü bir hareketine işaret edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/sei-tia-staking-leading-crypto-exchange/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir