BeinCryptoKriptohaber

Sui Basecamp, Sui için İlk Küresel Konferans

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Sui Foundation ve Mysten Labs, Sui ekosistemine adanmış ilk küresel konferans olan Sui Basecamp’ı duyurdu ve ilk katkıda bulunanların teknoloji ekibi olduğu Katman 1 blockchain ve akıllı sözleşme platformu Sui üzerinde inşa eden inşaatçılar ve girişimcileri kutladı. Diem, Meta’nın blockchain projesi.

Daha geniş web3 ekosistemi için önde gelen bir etkinlik olan Sui Basecamp, 10 Nisan Çarşamba ve 11 Nisan 2024 Perşembe günleri Paris’te gerçekleşecek ve web3 topluluğu ışıklar şehrine inerken dünyanın her yerinden inşaatçıları ve ortakları ağırlayacak. Paris Blockchain Haftası.

Her iki günde de Sui içinden ve dışından tanınmış konuşmacılar gelecek haftalarda duyurulacak ve konuşma konuları bir bütün olarak sektörle ilgili makro yorumlardan ekonomi, kriptografi, düzenleme ve Move programlama diline kadar geniş bir yelpazede yer alacak.

Katılımcılar, aşağıdaki gibi merkezi olmayan teknolojilerin geleceğini şekillendiren benzer düşüncelere sahip bireylerle bağlantı kurarken, anlayışlı açılış konuşmacıları, etkileşimli atölye çalışmaları, ağ oluşturma fırsatları ve etkileşimde bulunmak ve eğlendirmek için tasarlanmış kapsamlı aktivasyonlar bekleyebilirler. DeFiNFT’ler ve daha fazlası.

Sui’ye ilk katkıda bulunan Mysten Labs Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Evan Cheng şunları söyledi: “Mainnet lansmanımızdan neredeyse bir yıl sonra Basecamp, Sui’nin tüm yollarının kutlanması olacak. ekosistem ve ortaklar büyüdü ve gelişti. İlk küresel etkinlik için ortakları, inşaatçıları, meraklıları, geliştiricileri ve endüstri liderlerini Paris’te görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bugüne kadarki başarıları kutlamak ve gelecekteki olasılıklardan ilham almak için Sui konferansı.”

Erken kayıt biletleri, 99 ABD Doları indirimli fiyatlarla bugün 1 Mart’a kadar mevcuttur. Bilet fiyatları 2 Mart’tan 31 Mart’a kadar 149 ABD Doları indirimli olarak kalacak, ardından 1 Nisan’dan etkinliğe kadar 299 ABD Doları tam fiyata yükselecek.

Kayıtlar şu anda açık İnternet sitesi.

Sui hakkında

Sui, dijital varlık sahipliğini hızlı, özel, güvenli ve herkes için erişilebilir hale getirmek için aşağıdan yukarıya tasarlanmış türünün ilk örneği olan Katman 1 blockchain ve akıllı sözleşme platformudur. Move programlama dilini temel alan nesne merkezli modeli, paralel yürütmeyi, saniyeden kısa sürede kesinliği ve zengin zincir içi varlıkları mümkün kılar.

Yatay olarak ölçeklenebilir işleme ve depolama ile Sui, düşük maliyetle rakipsiz bir hızla geniş bir uygulama yelpazesini destekler. Sui, blockchainde adım işlevli bir ilerlemedir ve yaratıcıların ve geliştiricilerin şaşırtıcı, kullanıcı dostu deneyimler oluşturabilecekleri bir platformdur. Daha fazla bilgi edin Burada.

Mysten Labs Hakkında

Mysten Labs, kurucuları üst düzey yöneticiler ve öncü blockchain projelerinin baş mimarları olan önde gelen dağıtılmış sistemler, programlama dilleri ve kriptografi uzmanlarından oluşan bir ekiptir. Mysten Labs’ın misyonu web3 için temel altyapı oluşturmaktır. Daha fazla bilgi edin Burada.

Sui Vakfı Hakkında

Sui Vakfı, kendisini Sui’nin geliştirilmesine ve benimsenmesine adamış bağımsız bir kuruluştur. Sui Vakfı, Sui topluluğunu ve bireylerin ve içerik oluşturucuların verileri ve içerikleri üzerinde benzeri görülmemiş bir sahipliğe sahip olmalarını sağlayan projelerini desteklemektedir.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/sui-foundation-and-mysten-labs-debut-sui-basecamp-the-first-ever-global-conference-for-sui/

Diğer Yazılar

1 of 3.258

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir