BeinCryptoKriptohaber

Telegram’dan Pavel Durov, Fiyatlarda %10 Artış DEĞİL, Notcoin’i Destekliyor

Telegram kurucusu Pavel Durov geçtiğimiz günlerde Notcoin’in başarısını kutladı ve devam eden NOT fiyat yükselişini daha da körükledi.

Durov, Notcoin geliştiricileri tarafından bağışlanan NOT tokenlerinin iki hafta içinde dört kat değer kazandığını açıkladı. Hesabındaki başlangıçta 6,8 milyon dolar değerinde olan varlıklar şu anda neredeyse 25 milyon dolara yükseldi.

Durov Bir Kez Daha Notcoin’i Pompaladı

Notcoin, Telegram’da mini uygulama olarak çalışan, The Open Network’e (TON) dayanan kötü şöhretli bir Web3 oyunudur. Sadece birkaç ay içinde proje 35 milyondan fazla kullanıcıyı cezbetti. 16 Mayıs’ta uzun zamandır beklenen NOT tokenını piyasaya sürdü ve varlığın piyasa değeri şimdiden 2,5 milyar doları aştı.

3 Haziran’da Notcoin önemli bir dönüm noktasına ulaştı. günlük işlem hacmi NOT’un miktarı 4 milyar dolarla rekor seviyeye ulaştı. Bu artış, kripto paranın en çok işlem gören ilk beş kripto para birimi arasına girmesini sağladı. Pavel Durov projenin başarısına olan hayranlığını dile getirdi.

“Bir ay önce Notcoin, sosyal medya tarihindeki en büyük kripto para birimi topluluğuydu. Bugün Notcoin topluluğu yalnızca ilham aldığı projelerle (Telegram’daki on milyonlarca kullanıcının faydalanmasına olanak tanıyan benzer mini uygulamalar) rakip oluyor” dedi Durov. yazdı.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 5 Toncoin (TON) Cüzdanı

Daha önce Notcoin ekibi 1 milyarın üzerinde bağış yapıldı NOT Durov’a 6,8 milyon dolar değerinde token verildi. Mevcut hızla bu paraların değeri 24 milyon dolardan fazla. Ancak Durov, varlıkları değerleri 100 kat artana kadar elinde tutacağına söz vererek bunları satmak için beklemeyi planladığını belirtti.

Durov’un son gönderisi NOT fiyatında %10’luk bir artışı tetikledi. BeInCrypto verilerine göre varlık, yazının yazıldığı sırada 0,024 dolardan işlem görüyor.

Devamını oku: Telegram Bot Paraları Nedir?

Fiyat Performansı DEĞİL
Fiyat Performansı DEĞİLDİR. Kaynak: BeInCrypto

Geçen hafta Notcoin fiyatı %300’ün üzerine fırladı. Bu etkileyici büyüme, staking fonksiyonunun başlatılması, büyük kripto para borsalarıve geliştiricilerin NOT tokenlarını yakma planları.

Notcoin ekibi, NOT’un mitingine katkıda bulunarak topluluk coşkusunu teşvik ediyor. Geçtiğimiz günlerde 20 milyon token ödüllü bir yarışma duyurdular. Katılmak için kullanıcıların proje vizyonlarını herhangi bir formatta göndermeleri gerekmektedir. Kampanya 24 Haziran’a kadar sürecek.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Daria Krasnova, https://beincrypto.com/telegram-durov-promotes-notcoin-not/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir