BeinCryptoKriptohaber

Tellor (TRB) Fiyat Tahmini – Sırada 100 Dolar mı?

Tellor (TRB) fiyat 17 Ağustos’taki yıllık en düşük seviyesinden bu yana %700’den fazla arttı.

Artış parabolik yükselen bir destek hattını takip etti. TRB ivmesini ne kadar sürdürecek?

Tellor Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

TRB Ağustos ayının sonundan bu yana fiyat hızla arttı. 63 gün içinde fiyat %760 arttı ve bugün yıllık en yüksek seviye olan 85 dolara ulaştı.

altcoin yükseliş sırasında Mayıs 2021’den bu yana mevcut olan 80 dolarlık yatay direnç alanını geri aldı. Bugünün en yüksek seviyesi yaklaşık 900 günün en yüksek fiyatı.

Artış boyunca ilginç bir gelişme de balina faaliyetleri oldu.

20 Ekim’de bir grup balina cüzdanı geri çekildi Merkezi borsalardan 9,50 milyon dolar. Bugün iki kişi daha cüzdanlar geri çekildi yaklaşık 2 milyon dolar değerinde TRB itibaren OKX Ve Binance borsalar.

Merkezi borsalardan bu kadar büyük miktarda çekilme, arz şokunu katalize edebilir.

Tellor (TRB) Fiyat Artışı
TRB/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) yükseliş görünümü sağlıyor. Piyasa koşullarını değerlendirirken, tüccarlar kullan RSI Bir piyasanın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını belirlemek için bir momentum göstergesi olarak.

RSI değeri 50’nin üzerindeyse ve trend yukarı yönlüyse boğalar hâlâ avantajlı, ancak okuma 50’nin altındaysa tam tersi geçerli.

RSI 50’nin üzerinde ve artıyor; her ikisi de bir yükselişin işareti yükseliş akım. Ancak göstergenin aşırı alım bölgesinin derinliklerinde olduğunu ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 90’a ulaştığını belirtmekte fayda var.

TRB Fiyat Tahmini: Artış Ne Kadar Sürecek?

Günlük teknik analiz zaman aralığı Ağustos ayının sonundan bu yana yaşanan artışın parabolik olduğunu gösteriyor. Bu uzun vadede sürdürülemez olsa da artış devam edebilir. Parabolik artan destek hattı sağlam.

Çizgi sağlam kalırsa, 104,50 dolar ile 108,50 dolar arasında dirençlerin birleşimi var.

Dirençler 0,618 tarafından yaratılıyor yalan tüm zamanların en yüksek seviyesinden (beyaz) ve en son düşüşün 2,61 harici Fib’inden (siyah) bu yana tüm düşüşün geri çekilme seviyesi.

Bu nedenle, eğer potansiyel bir zirve olarak hareket edeceklerse Tellor fiyat oraya varır. Alanı mevcut fiyatın %30 üzerindedir.

Günlük RSI yükseliş hareketinin devamını destekliyor. Gösterge düşüş eğilimi trend çizgisinden (yeşil) çıktı ve artıyor.

TRB Fiyat Tahmini
TRB/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

TRB’nin bu yükseliş fiyat tahminine rağmen, parabolik yükselen destek trend çizgisinin altında bir günlük kapanış, en yakın destek olan 45 dolara doğru %45’lik bir düşüşe yol açabilir.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için, Cbenburayı sikeyim.

Sorumluluk reddi beyanı

Trust Project yönergeleri doğrultusunda, bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/tellor-price-prediction-what-next/

Diğer Yazılar

1 of 5.812

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir