BeinCryptoKriptohaber

Toncoin (TON) Neden Henüz Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşamadı?

Toncoin’in (TON) fiyatı, mevcut piyasa koşullarında yükseliş eğilimi gösteren birkaç altcoin arasında yer alıyor.

Yatırımcılar davranışlarında iyimser görünüyor ve yükseliş trendini destekleyebilirler.

Toncoin Sahipleri Muhtemelen Tutacak

Toncoin fiyatı yükselişe geçiyor Sadece bu ay içinde neredeyse beş kez başarısız olan kilit direncin üzerinde. Bu kırılma mümkün çünkü yatırımcılar kar elde etmek yerine varlıklarını elinde tutmayı tercih ederek yükseliş işaretleri gösteriyor.

Bunun kanıtı aktif mevduat metriğinde görülebilir. Aktif mevduat, borsadaki bir adres tarafından yapılan benzersiz mevduatları ifade eder. Bu ölçümdeki bir artış, yatırımcıların potansiyel satışlarına işaret ediyor ve bu da düşüş eğilimini tetikliyor.

Ancak TON sahipleri, aktif mevduatların iki ayın en düşük seviyesine ulaşması nedeniyle satış yapmaya pek istekli değil. Bu da önümüzdeki günlerde büyüme beklediklerini gösteriyor.

Toncoin Aktif Mevduat.
Toncoin Aktif Mevduat. Kaynak: Santiment

Bu duygu, arzın kısa vadeli sahiplerden orta vadeli sahiplere kaymasıyla daha da güçleniyor. İlkinin arzını bir aydan daha kısa bir süre elinde tuttuğu, diğerinin ise varlıklarının bir ay ile bir yıl arasında olduğu biliniyor.

Sonuç olarak, arz üzerinde kısa vadeli sahiplerin hakimiyeti, satışa daha yatkın olması nedeniyle düşüş sinyali olarak değerlendiriliyor. Ancak dolaşımdaki toplamın yaklaşık %7’si TON arzı artık orta vadeli sahiplerine taşındı.

Devamını oku: Telegram Bot Paraları Nedir?

Toncoin Tedarik Dağıtımı.
Toncoin Tedarik Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

Bu, varlıklarını TON arzının %50’sine, yani 33,8 milyon $ değerinde 5,2 milyon TON’a yükseltti. Dolayısıyla Toncoin fiyatı bu duygu değişiminden faydalanabilir.

TON Fiyat Tahmini: Bir Çıkış Bekleniyor

Son kez Toncoin’in fiyatı 6,5 dolar sınırını aştı7 dolara yükseldi. TON bu seviyenin üzerinde kapanamasa da bu durum 6,5 doların altcoin için kritik direnç ve destek olduğunu gösterdi.

Şu anda Toncoin’in fiyatı bu bariyeri aşmaya yakın ve eğer yatırımcılardan destek alırsa bunu bir destek tabanı olarak güvence altına alabilir.

Devamını oku: Altcoin Sezonundan Önce Portföyünüze Ekleyebileceğiniz 11 Kripto

Toncoin Fiyat Analizi.
Toncoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Fakat, Bu direncin kırılmaması Toncoin’in fiyatını geri gönderebilir 6,0 dolara. Bu desteğin kaybedilmesi durumunda TON, yükseliş tezini geçersiz kılacak şekilde 5,4 dolara doğru bir düşüş görecek.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/toncoin-ton-price-new-ath-resistance/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir