BeinCryptoKriptohaber

TVL Artarken Injective Neden 50 Milyon INJ Kazanıyor?

Finans odaklı blockchain Injective, yakın gelecekte yerel Injective (INJ) madeni parasının 50 milyonunu hisselendirecek. Geçtiğimiz ay stake edilen co sayısıBenns yaklaşık 47 milyona çıktı.

Stack edilen toplam coin miktarı geçen yıl istikrarlı bir şekilde INJ arzının %47,7’sine yükseldi. Injective ekibi 50.000.000 INJ daha yatırma sözü verdi.

Injective Tokenizasyon için Nasıl Yükseltildi?

Injective projesi %15,96 stake getirisi sunuyor. Injective ağındaki delege sayısında da istikrarlı bir artış oldu.

Daha fazla stake edilen koin ve delegenin eklenmesi, ağın 2024’te daha iyi bir performans sergilemeye hazırlandığını gösteriyor. Bu çabalar, Injective’in son yükseltmeleriyle birlikte, ağ kullanımının arttığını görebilir. A hisse kanıtı mekanizma Blockchain’i güvence altına alır.

Injective’in merkezi olmayan finans piyasasında kilitlenen toplam değer (TVL), son 24 saat içinde şaşırtıcı bir şekilde %42 artarak 49 milyon dolara ulaştı. Ağdaki merkezi olmayan bir borsa olan Dojoswap, yalnızca 27 milyon dolarlık bir akış gördü.

Enjektif TVL
Ethereum’da Kilitli Toplam Değer | Kaynak: DeFiLlama

Proje yakın zamanda Volan yükseltmesini kullanıma sundu. Yükseltme 11 Ocak 2024’te başlatıldı.

Değişiklikler kurumlar için gerçek dünya varlık (RWA) modülünü içeriyordu. RWA modülü özel bir izin katmanı içerir.

Yeni Uygulama Programlama Arayüzleri (API’ler) gecikmeyi %90 oranında azaltır. Yeni bir zincirler arası iyileştirme, Injective blok zincirinin iyileştirilmiş sipariş yönlendirme yoluyla diğer ağlarla etkileşime girmesini sağlar. Injective çekirdek geliştiricilerinin sayısı son haftalarda 22’den 14’e düştü.

Tokenizasyonun Başarılı Olması İçin Yasalara İhtiyaç Var

Injective, özellikle gelişmiş merkezi olmayan finans hizmetleri için tasarlandı. 2018 yılında Albert Chon ve Eric Chen tarafından kuruldu.

Injective, kripto para birimleri ana akım benimseme için yarışırken giderek önemi artan zincirler arası birlikte çalışabilirliği vurguluyor. Bunlara ek olarak, stabilcoin ihraççı Circle ve kehanet uzman Zincir bağlantı her ikisi de birlikte çalışabilirlik çözümleri sunuyor.

Varlık tokenizasyon bunu bölümlere ayır Injective’in yükseltme hedefleri 2024 yılında hızla büyümeye hazırlanıyor. Bunu söylerken Injective’in modülleri gibi teknolojiler darboğaz olmayacak.

Algorand Vakfı CEO’su Staci Warden, tokenizasyonun başarılı olması için tüm karşı tarafların senkronize hareket etmesi gerektiğini söyledi. Aksi takdirde, Blockchain’in finans açısından avantajları tam olarak gerçekleşmeyecek.

Müdür’ bir varlığın blockchain üzerinde tokenleştirilmesi diyor teknolojik açıdan önemsizdir nazaran düzenleyici sorular. Örneğin, stabilcoinlerin fiat para birimi değerine eşdeğer olup olmadığı sorusu şu şekildedir: birçok bölgede hâlâ tartışılıyor.

“Korku ve isteksizlik tokenizasyon tarafı değil; bu işin nakit tarafı. Yani varlıkları tokenize edebiliyorsanız ve zincir üzerinde nakiti tokenize edebiliyorsanız, [then] atomik takas yapabilirsiniz. Sorun şu ki, nakit tarafı değer tutacak mı, stabilcoin değer tutacak mı?”

INJ Fiyat Tahminleri

Injective (INJ) fiyatı 16 Aralık’tan bu yana yükselen bir üçgen formasyonu içinde işlem görüyor. Yükselen üçgenler yükseliş formasyonu olarak kabul ediliyor, bu da çoğu zaman kırılmalara yol açtıkları anlamına geliyor.

Bugün INJ beşinci kez destek trend çizgisinden sıçradı (yeşil simgeler) ve yukarı doğru bir hareket başlattı. Üçgenin direnci 43 dolarda.

INJ Fiyat Düzeltmesi | Kaynak: TradingView

Tüm formasyonu dolaşan bir kopuş uzunluk INJ’yi 66 dolara çıkaracakMevcut fiyata göre %65 artış. Bu yükseliş fiyat tahminine rağmen üçgenin yükselen destek trend çizgisinin altında kapanması olumlu görünümü geçersiz kılacaktır. Daha sonra INJ %25 düşerek en yakın destek olan 30 dolara düşebilir.

Injective stake etme hakkında söyleyeceğiniz bir şey var mı?, enjeksiyon TVL, ya da başka bir şey? Lütfen bize yazın veya tartışmaya katılın Telegram kanalı. Ayrıca bizi yakalayabilirsiniz Tiktok, Facebookveya X (Twitter).

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/injective-stakes-coins-tvl-surges/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir