BeinCryptoKriptohaber

Ücretsiz Yapay Zeka Tabanlı Ticaret Yazılımını Kullanarak Bitcoin ve Solana Kazanın

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto para piyasası şu anda 1,6 trilyon ABD dolarının üzerinde bir küresel piyasa kapitalizasyonuna sahiptir ve bu, son yıllarda benimsenme oranlarında hızlı bir artışa yol açan kripto para birimlerinin artan popülerliğini ve meşruiyetini yansıtmaktadır.

Yine de, kripto ile tutunacak bir yer edinmeyi ve portföylerini genişletmeyi ümit eden bireysel yatırımcıların karşı karşıya olduğu büyük engeller hâlâ mevcut. Yetersiz düzenleme ve çok yüksek oynaklık Dijital varlıkların alım satımını deneyimsiz yatırımcılar için riskli bir çaba haline getirin. Buna ek olarak, güçlü teknik analiz becerilerinin yanı sıra, blockchain ve çeşitli kripto paraların kullanımının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını gerektirir.

Ayrıca, kripto pazarının ne kadar dinamik olduğu göz önüne alındığında, yatırımcıların sürekli olarak fiyat hareketlerini takip etmesi, yeni ortaya çıkan altcoinleri araştırması ve sıkı risk yönetimi protokolleri uygulaması gerekiyor.

Perakende tüccarlar için kripto pazarının kapısını açan, oyunun kurallarını değiştiren bir çözüm yakın zamanda piyasaya sürüldü. 2023’ün ikinci yarısında tanıtılan AlgosOne kripto ticaretini erişilebilir, uygun maliyetli, potansiyel olarak yüksek kârlı ve düşük riskli hale getiren, yapay zeka (AI) destekli bir ticaret botudur.

AlgosOne’un teknolojisi son noktadır. Kesinlikle herkes tarafından kolayca kullanılabilecek, eller serbest makine öğrenimi tabanlı bir bot oluşturmak için yeni nesil üretken yapay zeka modellerini son derece gelişmiş özel derin sinir ağlarıyla birleştirir.

Tutarlı Kripto Kârını Herkes İçin Ulaşılabilir Hale Getirmek

Çoğu rakibinin aksine AlgosOne herhangi bir programlama, strateji oluşturma veya risk yönetimi gerektirmez. Kullanım kolaylığı ile öne çıkan bu gelişmiş ticaret yazılımı tamamen otomatiktir. Önceden programlanmış stratejileri kodlamanıza ve hatta bunlardan seçim yapmanıza gerek yoktur; algoritma her şeyi halleder. Hiçbir pazar bilgisi veya deneyimine gerek yoktur. Kayıt oluyorsunuz, para yatırıyorsunuz ve ardından diğer önceliklerinize devam ederek günün her saatinde kripto piyasasındaki dalgalanmalardan yararlanıyorsunuz.

AlgosOne yalnızca varlıkları seçmekle kalmayacak, aynı zamanda risk parametrelerini belirleyecek, işlemlere giriş ve çıkış stratejilerini uygulayacak, her işlemin zamanlamasını, yönünü ve boyutunu seçecektir. Güvenilir, düşük riskli, pasif kripto kârlarına giden nihai yol olan AlgosOne, kurumsal çapta hız ve verimlilik sağlar makine öğrenme Herkesin erişebileceği bir yazılım.

Güçlü büyük dil modellerini (LLM’ler) ve gelişmiş makine öğrenimi yeteneklerini kullanan Algosone, çok büyük miktarda veriyi değerlendirerek karmaşık analizleri ışık hızında gerçekleştirir. Dahası, platforma daha fazla kullanıcı katıldıkça, daha fazla işlem gerçekleştirilir ve bot çok çeşitli kaynaklardan yeni veriler almaya devam ettikçe öğrenir ve gelişir, tahmin doğruluğu elde eder ve karlılığı artırır.

AlgosOne’un uçtan uca otomasyonu perakende yatırımcılar için giriş engellerini azaltırken, platformun olağanüstü uygun fiyatlılığı ve kullanımı kolay arayüzü kullanıcıları cezbetmektedir. AlgosOne’daki minimum depozito sadece 300$’dır.

Üstelik kurumsal düzeydeki bu yazılıma erişim tamamen ücretsizdir. Tek seferlik veya aylık abonelik ücreti yoktur, para yatırma ücreti yoktur ve en önemlisi işlem ücretleri vardır; bu, kullanıcının yatırdığı her kuruşun ticari kar elde etmeye gittiği anlamına gelir.

Tek bir suçlama var, komisyon ücretiAlgosOne, platform operasyonları için bu şekilde ödeme yapar, AlgosOne Rezerv Fonu’ndaki bakiyeyi korur ve kaybedilen işlemlerde yatırımcılara orijinal yatırım tutarının bir yüzdesinin geri ödenmesini kapsar. Komisyon ücreti yalnızca kazanan işlemlerde alınır ve her işlemde beklenen kar yüzdesi hesaplamalarına zaten dahil edilmiştir. ticaret katmanı.

Kullanıcının işlem kademesi yatırdığı paranın büyüklüğüne göre belirlenir. Daha yüksek bir kademe, daha büyük miktarlarda daha fazla işlemin gerçekleştirildiği, kârlı işlemlerden daha düşük komisyonların alındığı ve başarısız pozisyonlarda daha yüksek tazminatın alındığı anlamına gelir.

Kendini geliştirmeyi ve ilerletmeyi kendisine öğreten teknoloji

AlgosOne’u gerçekten diğerlerinden ayıran şey, onu yönlendiren yapay zeka yeteneklerinin katıksız gücüdür. Derin öğrenme algoritmaları, dağlar kadar veri üzerinde eğitiliyor ve sürekli olarak bilgi yığınlarını emip bunlardan çıkarımlar yapıyor, piyasa modellerini belirlemek ve eyleme dönüştürülebilir bilgiler elde etmek için bunları analiz ediyor.

Sosyal medya gönderilerinden, zincir içi faaliyetlerden geçmiş fiyat verilerine, son dakika haberlerine, teknik göstergelere, mali raporlara, yasal güncellemelere ve ekonomik duyurulara kadar her şey dahil olmak üzere çok çeşitli kaynaklardan veri çeker.

Kripto Piyasasındaki Volatiliteden Kaynaklanan Riskleri En Aza İndirmek

Kripto piyasalarının devasa kar potansiyelinin diğer tarafı, yakından yönetilmediği takdirde önemli kayıplara yol açabilecek doğal riskleridir. AlgosOne risk azaltma konusunda çok yönlü bir yaklaşım benimsiyor.

İlk olarak, her ticaret için bir dizi risk parametresi uygular. Bakiyenin %5-%10’undan fazlası hiçbir zaman tek bir işleme tahsis edilmeyecek, stop ve limit emirleri belirlenecek ve olumsuz etkileri en aza indirmek için riskten korunma araçları kullanılacaktır. Buna ek olarak, bot yalnızca kriptoya bağlı kalmıyor, aynı zamanda çeşitli bir portföyü yönetiyor ve ticaret yoluyla riski dağıtıyor çoklu pazarlarHisse senetleri, emtialar, endeksler, tahviller ve forex’in yanı sıra dijital para birimleri de dahil.

AllgosOne, zor kazanılmış sermayeyi bir makineye devretme konusunda anlaşılır bir şekilde tereddüt edenler için, teknik ve destek ekipleriyle birlikte 7/24 vardiyalar halinde çalışan insan risk yönetimi ekiplerini istihdam ederek riski daha da azaltır. Kıdemli risk yöneticileri, bir siyah kuğu olayı durumunda müdahale etme kapasitesiyle piyasaları takip etmenin yanı sıra, optimum performansı sağlamak için botu izler.

AlgosOne’un lisanslı bir yapay zeka ticaret platformu olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Sıkı düzenleyici gerekliliklere uygun olarak, kullanıcı ve şirket fonları ayrı tutulur, Müşterinizi Tanıyın (KYC) prosedürleri uygulanır ve tüm kullanıcı hesapları için yeterli teminat sağlayan bir yedek fon, kullanıcı sermayesini korur.

Gün boyunca ek veriler akın ettikçe, makine öğrenimi algoritması, değişen piyasa koşullarına uygun olarak risk parametrelerini ayarlıyor, hem risk protokollerini hem de ticaret stratejileri Daha önceki işlemlerden öğrenerek, bilgi tabanını genişleterek ve deneyimlerden öğrenerek daha fazla hassasiyet elde etmek için. Sonuç olarak AlgosOne, zaman içinde riski daha başarılı bir şekilde azaltabiliyor ve ticari başarı oranlarını giderek artırabiliyor.

Ücretsiz, kullanıcı dostu ve karlı olan AlgosOne, bugüne kadarki geçmiş performansına dayanarak, her finansal parantez ve deneyim düzeyindeki yatırımcılara en son teknolojiye erişim sağlayan kripto ticaret alanına heyecan verici ve önemli bir yeni katkıdır. İncelemek isteyenler bakabilir AlgosOne’a kaydolun ve 2 haftalık, taahhütsüz deneme süresiyle uygulamayı bir kez deneyin.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/earn-bitcoin-and-solana-using-this-free-ai-based-trading-software/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir