BeinCryptoKriptohaber

Üçüncü Yıllık SEE Fintech Forumu geri döndü

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Finticipate, 31 Mayıs’ta yapılması planlanan üçüncü yıllık Finticipate – SEE Fintech Forumunu duyurmaktan heyecan duyuyorst, 2024, Belgrad’daki Mona Plaza Otel’de ve çevrimiçi platform aracılığıyla. Bu etkinlik, hem sektör liderlerinin hem de meraklıların takvimlerinde öne çıkan bir etkinlik olmayı vaat ediyor.

Önceki edisyonların başarısını temel alan Finticipate Vol3 – SEE Fintech Forum, bölgesel ve Avrupa fintech ve finans topluluklarından önde gelen isimleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. Katılımcılar düzenleyici otoritelerin, geleneksel bankaların, yenilikçi neobankaların, kripto borsalarının, web 3 hizmet sağlayıcılarının, gelişen girişimlerin, fintech ödeme platformlarının, uluslararası fintech birliklerinin, yerleşik finansal kurumların, BNPL (Şimdi Satın Al, Sonra Öde) hizmetlerinin ve daha fazlasının varlığını önceden görebilirler. .

Bu yıl Finticipate, fintech ortamının geleceğini şekillendirecek yeni ortaya çıkan trendleri derinlemesine incelemeyi hedefliyor. Forum, yıkıcı teknolojilerden mevzuat değişikliklerine kadar, gelişen endüstri dinamikleri hakkında paha biçilmez bilgiler ve bakış açıları sunacak.

Finticipate Program Direktörü Jasna Nedic, “Düşünce liderlerini ve sektör öncülerini SEE Fintech Forum’da bir kez daha bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Fintech ekosistemi gelişmeye devam ederken, bu etkinlik işbirliği, bilgi paylaşımı ve ağ oluşturma için hayati bir platform görevi görüyor.”

Nadir Kuş indirimi hala açık, fiyatı şu şekilde: €370 + KDV kadar kişi başı 30 Nisan. 3 veya daha fazla katılımcı kaydeden şirketler için ücret kişi başı 320 € + KDV’ye düşürülür. Standart kayıt ücreti 450 € + KDVhalbuki Çevirimiçi kayıt için kullanılabilir 130 € + KDV. Kontenjan sınırlıdır, yerinizi garanti altına almak için zamanında kayıt yaptırdığınızdan emin olun!

Foruma kayıt artık resmi üzerinden açık İnternet sitesiveya ilgilenen kişiler bize ulaşabilirler. e-posta. Sınırlı kontenjan mevcut olduğundan erken kayıt yapılması tavsiye edilir.

Sektörün geleceğini şekillendiren en acil konulara ilişkin farklı bakış açılarını keşfederek sürükleyici bir fintech yolculuğuna çıkarken 31 Mayıs’ta Finticipate’e katılın.

Finticipate Hakkında

Finticipate, New Angles Consulting tarafından sağlanan, fintech ve finans sektörlerindeki en son trendleri, yenilikleri ve aksaklıkları keşfetmeye adanmış lider bir platformdur. Finticipate, forum ve çevrimiçi içerik aracılığıyla sektör paydaşları arasında işbirliğini ve bilgi paylaşımını teşvik ederek finansal teknolojinin dünya çapındaki gelişimini ileriye taşıyor. Ziyaret etmek İnternet sitesi daha fazla öğrenmek için.

İnternet sitesi | LinkedIn | instagram

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/finticipate-unveils-third-annual-see-fintech-forum-promising-insight-into-future-trends/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir