CoinDeskKriptohaber

Web 3 Altyapı Sağlayıcısı Polyhedra Network, Polychain Capital Öncülüğünde 20 Milyon Dolar Artırdı

Polyhedra Network, ürünlerinin temeli olarak sıfır bilgi kanıtlarını kullanıyor ve kullanıcılara daha fazla güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlıyor. Sıfır bilgi kanıtları herhangi bir tanımlanabilir bilgi sunmadan blok zincirlerdeki ifadelerin geçerliliğini kanıtlamaya yardımcı olan protokollerdir.

zkBridge protokolü, ağlar arasında birlikte çalışabilirliği kolaylaştırır ve 25’ten fazla blok zinciri arasında 20 milyondan fazla zincirler arası işlemi güvence altına almıştır. Gönderen zincirinin durumunu ve konsensusunu doğrulamak için taklit edilemez sıfır bilgi kanıtları kullanır ve bunlar daha sonra hedefte doğrulanabilir.

Polyhedra Network’ün baş strateji sorumlusu Eric Vreeland, açıklamada “Blockchain teknolojisi devrim niteliğindedir çünkü bireylerin ve kurumların güvenilir bir aracı olmadan işlem yapmasına olanak tanır” dedi. “Sıfır bilgi teknolojisi, blockchain’in tüm potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarıdır” diye ekledi.

Toplanan fonlar şirketin küresel genişleme planlarını ilerletmek ve yeni çalışanları işe almak için kullanılacak. Firma, bunun Polyhedra’nın son iki yıldaki beşinci finansman turu olduğunu söyledi.

kaynak: Will Canny, https://www.coindesk.com/business/2024/03/14/polyhedra-network-closes-20m-round-at-1b-valuation/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir