BeinCryptoKriptohaber

X Ödeme Söylentileri DOGE Fiyat Yükselişini Ateşledi: Sırada 0,10 Dolar mı Var?

X’in yeni özelliğinde eşler arası ödemeler için Dogecoin’in (DOGE) kullanılacağına dair spekülasyonlar var.

DOGE fiyatı hala dün direnç trend çizgisi tarafından reddedilen düzeltici bir formasyon içerisinde işlem görüyor.

Dogecoin Kırılımı ve Yeniden Testi

Haftalık grafik şunu gösteriyor: DOGE fiyatı azalan direnç trend çizgisinin altına düştü Ekim 2022’den beri. 400 gün sonra, Dogecoin nihayet Kasım 2023’te patlak verdiönümüzdeki ay 0,107 dolara kadar yükseldi.

Ancak DOGE o zamandan beri düştü. Ocak 2024’te trend çizgisine geri dönerek destek (yeşil simge) olduğunu doğruladı ve sıçradı.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Hareketi
DOGE/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Tüccarlar kullanıyor Momentum göstergesi olarak RSI Bir piyasanın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını değerlendirmek.

Eğer RSI Okuma 50’nin üzerinde ve trend yukarı yönlü, boğalar hâlâ avantajlı ama okuma 50’nin altındaysa tam tersi geçerli. Haftalık RSI 50’ye sıçradı ve yükseliyor, bu da yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Analistler Ne Diyor?

X’teki kripto para analistleri ve tüccarları DOGE’nin gelecekteki beklentileri konusunda son derece iyimserler.

Bunun nedeni X’in platformunda ödemeler için özel bir hesap oluşturmuş olmasıdır. DOGE’nin kullanılacağına dair spekülasyonları teşvik ediyor platformdaki kripto para birimi ödemeleri için.

CryptoGodJohn, çıkış ve yeniden testin tamamlandığını öne sürüyor. Şu tweeti attı:

$DOGE çıkış yapın – yeniden test tamamlandı Şimdi büyük bir seviyede – bunu tersine çevirir ve 0,10 dolara doğru bir sonraki ayağı görebiliriz Yeni anlatı başlıyor —-

@XPayments hesap yeni oluşturuldu… X / Twitter’ın X için evrensel ödeme olarak DOGE’yi kullanmaya başlayacağına dair söylentiler Tüm gözler üzerinde

@elonmusk önümüzdeki birkaç gün içinde

Dogecoin Fiyat Hareketi
DOGE/USDT 4 Saatlik Grafik. Kaynak: X

Birb Nest de ödeme platformu nedeniyle yükselişte X’te iken Pepa fiyatın 10 dolara ulaşacağını öne sürüyor.Cevo da benzer nedenlerle yükselişteşunları belirterek:

Bu biraz sahip olmak için en iyi zaman $DOGE. X Ödemeleri için ana para birimi haline gelse bile, spekülasyon kadar yükselişe geçmeyecek. Kelimenin tam anlamıyla ikinci en iyi zaman yoktur

DOGE Fiyat Tahmini: Fiyat Kırılabilir mi?

Her ne kadar haftalık zaman dilimi yükseliş görünümü veriyor, fiyat hareketi ve RSI nedeniyle günlük okumalar uyumlu değil. Fiyat hareketi DOGE’nin bir fiyat aralığının sınırları içine geri döndüğünü gösteriyor artan paralel kanal. Kanal Haziran 2023’ten beri kullanımdadır.

Sırasında DOGE kanaldan kaçtı Aralık ayında yükselişi sürdüremedi (yeşil simge) ve yılın başındaki direnç trend çizgisinin altına düştü. O zamandan bu yana direnç trend çizgisini en son dün olmak üzere iki kez (kırmızı simge) doğruladı.

Günlük RSI da 50’de (kırmızı daire), bu da belirsiz bir trendin işareti. Fiyatın kanaldan mı kopacağı yoksa reddedilmeye devam mı edeceği muhtemelen fiyatı belirleyecek. gelecekteki DOGE trendi.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Hareketi
DOGE/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Kanaldan bir kopuş tetikleyebilir DOGE fiyatlarında %40 artış 0,118 dolarlık bir sonraki dirence. Tersine, bunun yapılmaması, kanalın destek trend çizgisinin 0,060 dolar seviyesinde %27 oranında düşmesine neden olabilir.

BeInCrypto içinEn son kripto piyasası analizi, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/dogecoin-x-payments-price-increase/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir