BeinCryptoKriptohaber

Yatırımcı 2 günde 1,42 milyon dolar kâr etti. Yeni Meme Coin’ler İlgi Kazanıyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Bazı tüccarlar, Pandora ERC404 tokenını satın alarak portföylerini yalnızca iki günde binlerce kişiden milyonlara çıkardı ve yalnızca birkaç gün içinde 1,2 milyon dolara ulaştı. Bu, meme paralarının ortaya çıktığı bir zamanda oluyor NuggetRush (NUGX) Ve Asi Satoshi (RBLZ) dalgalar yaratıyorlar.

Pandora ERC404 Trader 1,23 Milyon Dolar Kâr Sağladı

Bazılarının şanslı bir hamle olarak adlandırdığı şekilde, bazı yatırımcılar ERC404 token standardı üzerine inşa edilen ilk token olan Pandora’yı (PANDORA) satın aldıktan sonra önemli karlar elde ettiler. Token 8.600 doların üzerine çıktı ve bazı yatırımcılar bu süreçte zengin oldu.

Bir tüccar 187,68 PANDORA’yı 1.007 dolardan 189.000 dolara satın aldı. İki gün sonra tokenlar 7 kat artarak 1,42 milyon dolar değerinde ve yaklaşık 1,23 milyon dolar kar elde etti.

Başka bir tüccar da iki günde yaklaşık 1,2 milyon dolar kazandı. 97.484 USDT harcayan tüccar, fiyatı 633 dolarken 154 PANDORA satın aldı. İki gün sonra, tüccar 25 kripto para birimini 188.695 $USDT karşılığında 7.548 dolardan satarak 91.211 $USDT kar elde etti ve elinde 1,1 milyon dolar değerinde 129 dolar daha kaldı.

Bu haberin ardından farklı tepkiler geldi; bazıları bunun içeriden alınan bilgilerin bir sonucu olduğuna ikna olurken, diğerleri bunun kripto para dünyasının tipik bir örneği olduğunu düşünüyor. oynaklık her şeyin olabileceğini gösteriyor. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla PANDORA 24 saat içinde %130,4 artışla 8.025,39 dolara satıldı.

PANDORA, fiyat aktivitesi nedeniyle dikkat çeken birçok tokenden yalnızca biri. Meme coinleri NUGX ve RBLZ de ilgi görüyor.

NUGX ve Gerçek Dünyada Etkileyici Oyun Deneyimi

NuggetRush oyunculara oyun heyecanının ötesine geçen bir eğlence deneyimi sunuyor.

Diğer bazı oyunlarda olduğu gibi, oyuncular da özel avatarlar oluşturabilir ve karakter NFT’lerini satabilir veya takas edebilir, ancak benzerlikler burada sona eriyor.

NuggetRush, oyuncuları altın ve maden madenciliğine sürükleyen ve kullanıcıların madencilik tesisleri kurarak servet kazanmalarına olanak tanıyan büyüleyici bir oyundur. Bu kurulum madencilik uzmanlarının veya diğer oyuncuların yardımıyla yapılabilir. Kullanıcılar, piyasada alınıp satılabilen karakter NFT’lerinin yanı sıra, maddi dünya varlıklarını temsil eden madencilik materyalleri de satabiliyor.

Bu projeyi diğer oyunlardan ayıran bazı şeyler var. NUGX, az gelişmiş ülkelerdeki zanaatkar madencileri desteklemektedir. Bu gerçek dünyadaki kullanım durumu, genel kabulü artırır ve madencilere yardımcı olur.

NUGX sahipleri ve NuggetRush oyuncuları Rush Guild’e katılabilir ve yönetim haklarına sahip olabilir; ayrıca NFT’lerini stake edebilirler.

NUGX, ön satışının hızla tükenen 5. Turunda 0,018 Dolara satış yapıyor ve bir sonraki Turda 0,020 Dolar olacak.

Nugget Rush Ön Satış

RBLZ ve Asi Ruhu

Asi Satoshi”, bir tür hayvandan kaynaklanmayan bir meme parasıdır. Bunun yerine Guy Fawkes gibi tarihi şahsiyetlerin asi ruhundan ilham alıyor. Satoshi Nakamoto. Recusant ekosistemi olarak bilinen, merkeziyetsizlik arayışı içinde olan ve birliği ve meydan okumayı teşvik edecek topluluk odaklı bir meme tokenı inşa eden bir topluluğa sahip.

100 milyonluk bir piyasa değerine ulaşmayı hedefleyen ve birliği ve merkeziyetsizliği teşvik etme misyonuna sahip olan Rebel, Satoshi kripto ortamını yeniden şekillendirmeyi ve yeni bir ademi merkeziyet çağını getirmeyi amaçlıyor.

RBLZ, Recusants ekosisteminin üyelik ve yönetim tokenidir ve şu anda 0,0224 dolara satıldığı ön satışın 4. Turunun %97,35’indedir.

Her proje, kripto para ekosistemindeki projelerin bireysel yerel tokenlarını etkileyecek bazı anlatıları değiştirmek üzere.

Asi Satoshi Ön Satışı

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/trader-profits-1-42m-in-2-days-emerging-meme-coins-gain-traction/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir